ENG
A A A
 lipiec 2019 
Warszawa: Teatr Ochoty „ Życie jest piękne” – premiera Michała Wanio

Warszawa: Teatr Ochoty „ Życie jest piękne” – premiera Michała Wanio

8 kwietnia 2019

W piątek 12 kwietnia o godz. 19.00 Teatr Ochoty w Warszawie (ul. Reja 9) zaprasza na spektakl Życie jest piękne. Prawdziwa historia słynnego tancerza w reżyserii Michała Wanio. To niezwykłe spotkanie z jednym z największych tancerzy XXI wieku, którego praca stała się inspiracją dla twórców na całym świecie. Choć dziś nieco zapomniany, dla kręgów artystycznych stał się odkrywcą nowej ekspresji tanecznej. Mówi się, że tańczy jak ktoś kto dopiero wpadł na imprezę. Wstydzi się wejść na parkiet, lecz coś każe mu zacząć, a gdy zaczyna, to nie potrafi przestać. Jak powstał jego najsłynniejszy performans, w którym zaprezentował siebie i swoje rozumienie tego, czym jest taniec i twórczość? Jak słynni artyści wpadają na swoje rewolucyjne pomysły? Poznajmy jego prawdziwą historię.

 

Kolejne prezentacje 13 i 14 kwietnia.

 

 

scenariusz i reżyseria: Michał Wanio

scenografia i kostiumy: Marta Zając

reżyseria świateł: Zofia Krystman

obsada: Julia Biesiada, Paweł Plewa, Michał Wanio

głos: Tomasz Włosok

premiera: 12 kwietnia 2019

 

Bilety 30/20 zł | kasa@teatrochoty.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia