ENG
A A A
 wrzesień 2018 
archiwum
fot. Andrzej Grabowski

Lublin: Polski Teatr Tańca „Wesele. Poprawiny” – reż. Marcin Liber, opieka chor. Iwona Pasińska

17 września 2018 | godz. 20:00 | Lublin: Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

Pokaz spektaklu

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Polski Teatr Tańca zapraszają na pokaz spektaklu Wesele . Poprawiny w reżyserii Marcina Libera i pod opieką choreograficzną Iwony Pasińskiej. To przedstawienie czerpiące z barwnych tradycji tanecznych i obyczajowych, towarzyszących polskim zabawom weselnym, a przede wszystkim inspirujące do dyskusji o tym, jacy są Polacy Anno Domini 2018.

 

Wstęp wolny. Spektakl odbywa się w ramach programu dotacyjnego MDKiN „Kultura dostępna”– bezpłatne wejściówki można pobierać w kasie Centrum. 

Warszawa: Biały Teatr Tańca „Śmierć i dziewczyna/Light” – chor. Izadora Weiss

Warszawa: Biały Teatr Tańca „Śmierć i dziewczyna/Light” – chor. Izadora Weiss

17 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a

Pokaz spektaklu

Teatr Komedia w Warszawie zaprasza na jesienne pokazy Białego Teatru Tańca Izadory Weiss. W ramach jednego wieczoru odbędą się kilkakrotne prezentacje dwóch spektakli w choreografii tej artystki: Śmierć i dziewczyna oraz Light.

Fot. materiały organizatorów

Warszawa: Navdhara India Dance Theatre i Teatr Tańca Zawirowania „The crossing”

16 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek ZAWIROWANIA, ul. Belwederska 20/22

Pokaz spektaklu

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza pokaz spektaklu The crossing, które będzie zwieńczeniem współpracy polskie zespołu i Navdhara India Dance Theatre. Przedstawienie opowiada o krzyżowaniu się dwóch kultur. Na scenie spotkają się: duchowy Wschód i racjonalna Europa. Dzięki różnorodnym doświadczeniom hinduscy oraz polscy artyści wprowadzą nas w mistyczny świat tańca. 

 

Bilety: 20 zł

Zapisy:  ttzawirowania@gmail.com

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia