ENG
A A A
 luty 2019 
archiwum
fot. K. Chmura-Cegiełkowska

Sopot/Teatr Boto/Sopockie Konsekwencje Teatralne – pokaz nagrodzonych spektakli: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Dzień, w którym V. dała mi do myślenia, albo jak się pozbyłam prokrastynacji”

16 lutego 2019 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr Boto, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B

Pokaz spektaklu

Teatr Boto w Sopocie zaprasza na prezentację solowego spektaklu Aleksandry Bożek-Muszyńskiej Dzień, w którym V. dała mi do myślenia, albo jak się pozbyłam prokrastynacji. Spektakl ten został nagrodzony podczas konkursu II Sopockie Konsekwencje Teatralne nagrodą Małej Konsekwencji Teatralnej. 

Compagnia Finzi Pasa "Donka - list do Czechowa", fot Viviana Cangialosi

Kraków/V Festiwal „Materia Prima”: Compagnia Finzi Pasca „Donka – list do Czechowa”

15 lutego 2019 - 16 lutego 2019 | godz. 20:30 | Kraków: Centrum Kongresowe ICE Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17 Sala Teatralna

Pokaz spektaklu

Teatr Groteska w Krakowie zaprasza, w ramach Materia Prima. V Międzynarodowego Festiwalu Teatru Formy, na spektakl Donka – list do Czechowa. Compagnia Finzi Pasca ze Szwajcarii przyjedzie do Polski po raz drugi i zaprezentuje olśniewający spektakl z pogranicza teatru, teatru akrobacji, tańca, muzyki i śpiewu z udziałem jedenastu artystów-akrobatów. W tym przedstawieniu poetyckie obrazy następują po sobie jak we śnie. Składają się na nie zapierające dech w piersiach akrobacje, przeplatane dowcipnymi scenami wybornej klaunady. Spektakl jest hołdem dla Antoniego Czechowa z okazji 150. rocznicy jego urodzin.

 

 

fot. Marta Ankiersztejn

Warszawa/ Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019/ HOTELOKO movement makers: „Insta Show” – Walentynkowy wieczór z CST

14 lutego 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Pokaz spektaklu

„Serce ma swój rozum, którego rozum nie rozumie” – pod tym hasłem odbędzie się walentynkowy wieczór w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Z tej okazji zaprezentowany zostanie spektakl Insta Show. Na scenie spotka się siódemka młodych tancerzy, których łączy miłość do tańca oraz jedno pokolenie – mają teraz 14-17 lat. W spektaklu sięgają po taniec współczesny, klasyczny, towarzyski, ale także po taki, który z nich wypływa. Opowiedzą o sobie i swoim pokoleniu poprzez ruch i słowa, w których nie brak odniesienia do miłości: „Dziś już idę spać i zostawiam naszą miłość w spokoju, żeby jutro zakochać się w Tobie od nowa”.

 

Spektakl skierowany do młodzieży i widzów dorosłych.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia