ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Działania Centrum w Ruchu

18 czerwca 2018 - 30 września 2018 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

Od 18 czerwca do 30 września 2018 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na wystawę Plac Małachowskiego 3, w ramach której odbędą się prezentacje prac oraz warsztaty, prowadzone przez artystów związanych z Centrum w Ruchu (Iza Chlewińska, Karolina Kraczkowska, Agnieszka Kryst, Ramona Nagabczyńska, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska-Auffret, Magdalena Ptasznik, Iza Szostak, Karol Tymiński). Publikujemy informacje o wystawie i jej wybranych wydarzeniach. Punktem wyjścia dla wystawy jest historia miejsca, specyfika gmachu Zachęty, skomplikowana tożsamość instytucji, prywatne opowieści pracowników galerii, odczucia i emocje publiczności i rodzące się w związku z tym pytania czy fenomeny. Na Plac Małachowskiego 3 składają się performanse, spektakle teatralne i taneczne oraz instalacje i działania, odbywające się przez cztery letnie miesiące.

Legnica: Aneta Zwierzyńska i Farid Herrera - intensywne warsztaty

27 czerwca 2018 - 1 lipca 2018 | godz. 12:00 | Legnica: Teatr AVATAR, ul. Św. Piotra 14

Warsztaty będą kulminacją okolo 15 – letnich poszukiwań ruchowych artystów łączących ich praktykę i wiedzę z zakresu rożnych dyscyplin ruchu. Jako wszeschstronnie wykształceni pasjonaci ruchu, w trakcie warsztatów będą dzielić się doświadczeniami, które pomogły im stworzyć ciała, będące w stanie przyswoić różne jakości ruchowe. Zajęcia skierowane są dla wszystkich pasjonatów ruchu, dla osob zainteresownych pracą nad koneksją z ciałem i rozwijaniem świadomości ciała. Z treśći warsztatów będą mogli skorzystać: profesjonalni tancerze jak i amatorzy, aktorzy, pasjonaci sztuk walki; jogi; parkour; freerunning, kuglarze, akrobaci nauczyciele tańca oraz osoby dopiero rozpoczynające przygodę z ruchem. W trakcie warsztatów będzie obowiązywał podział na poziom zaawansowania:
- osoby początkujące

- osoby średniozaawansowane oraz profesjonaliści

 

Kontakt:
Więcej informacji na temat warsztatów: 
e-mail: modeloaneta@gmail.com

z dopiskiem ,,Movement Workshop- POLAND”

 

Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2018: Iwona Olszowska, Anna Krysiak i Anna Piotrowska

29 czerwca 2018 - 1 lipca 2018 | Toruń: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Przedzamcze 11/15

Festiwal Sfera Ruchu_Toruń 2018 zaprasza na warsztaty taneczne, które poprowadzą  Iwona Olszowska, Anna Krysiak i Anna Piotrowska. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach: średniozaawansowanej i zaawansowanej.

Koszt: 200 zł całość (przy zapisach do 1 czerwca)
250 zł całość (przy zapisach od 2 czerwca)
100 zł przy wyborze tylko jednego dnia warsztatowego lub jednego nauczyciela
Kontakt: asiafudali@wp.pl, tel. 698 899 967
Zapisy: asiafudali@wp.pl,

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia