ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa: Gosia Gajdemska „Video Dance Starter” – warsztaty

29 czerwca 2018 - 1 lipca 2018 | Warszawa: Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny FINA, ul. Wałbrzyska 3/5

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny FINA zaprasza na bezpłatne warsztaty Video Dance Starter, które poprowadzi Gosia Gajdemska. Warsztaty przeznaczone są dla polskich tancerzy, choreografów, osób pracujących zawodowo z ruchem, dotyczące pracy z kamerą i aspektami wizualnymi na polu choreografii oraz współczesnych trendów w obszarze video dance.

 

Zgłoszenia (CV/biogram, krótki list motywacyjny (max. strona A4) z uzasadnieniem chęci udziału w warsztacie i wskazaniem zainteresowań w obszarze video dance i filmu tanecznego, link do 1 wideo prezentującego własną twórczość taneczną – nieograniczona forma ani długość) do 24 czerwca 2018: malgorzata.gajdemska@gmail.com

 

 

Warszawa: Łukasz Czepski „Soft Floorwork with Acrobatics” – warsztaty

30 czerwca 2018 - 1 lipca 2018 | godz. 11:00 | Warszawa: Pałac Kultury i Nauki, Studio Warsaw Dance Department, wejście od ul. Emilii Plater

Na zajęciach uczestnicy skupią się na kontakcie z podłogą. Będą analizować pracę ciała przy wykonywaniu ruchów, które będą mogły wymagać dużego wysiłku fizycznego. Odkryją połączenia pomiędzy różnymi częściami ciała, dzięki temu znajdą naturalną reakcję wychodzącą z impulsów.
Zajęcia będą składały się z improwizacji, elementów technicznych, ćwiczeń oraz choreografii.
Podczas całego warsztatu nacisk nie będzie kładziony na formę, ale na zrozumienie istoty techniki. 

 

Koszt: 70 zł za pojedyncze zajęcia; 120 zł za dwa dni

 

Zgłoszenia przez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/1IL9xEmbNEW_BRwpjH9yrgbdSLVSwM48g0yWb65AxnLM

Niwki k./Opola: warsztat „Bliżej ciała - bliżej natury”. Prowadzenie: Anna Ochman

30 czerwca 2018 - 7 lipca 2018 | godz. 19:00 | Niwki: Le Niwki, ul. Wiejska 44, 46-053 Niwki (14km od Opola)

Tancerka, choreografka i terapeutka masażu tajskiego Anna Ochman zaprasza na prowadzony przez siebie tygodniowy warsztat pracy z ciałem BLIŻEJ CIAŁA – BLIŻEJ NATURY. Warsztat odbędzie się w siedlisku Le Niwki koło Opola.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia