ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa: Gosia Gajdemska „Video Dance Starter” – pokaz powarsztatowy

1 lipca 2018 | godz. 17:00 | Warszawa: Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny, ul. Wałbrzyska 3/5

Gosia Gajdemska i Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny zapraszają na otwarty dla publiczności powarsztatowy pokaz choreografii w formie live i video dance, przygotowany przez uczestniczki i uczestników warsztatów Video Dance Starter pod kierunkiem Gosi Gajdemskiej, jako część jej autorskiego projektu REIMAGINE DANCE.

 

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będą wydawane w recepcji FINA od godziny 16.30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. 

Gdańsk/Present Performance 5: Future Present: Przemek Kamiński „Soft Spot” (Sezon 1, Epizody 1-5)

1 lipca 2018 | godz. 18:00 | Gdańsk: Park Brzeźnieński im. J. J. Haffnera

Piąta odsłona festiwalu Present Performance poświęcona będzie przyszłości możliwej do przewidzenia i wydarzeniom z przeszłości, co do których wystąpienia nie ma całkowitej pewności. erformans będzie sposobem spędzania czasu, spowolnienia czasu, trwonienia czasu, zabijania czasu i zarządzania czasem, a przede wszystkim medium pozwalającym zakrzywiać czasoprzestrzeń i wypatrywać przyszłości na horyzoncie. Zaproszeni artyści ponownie zaprezentują się w Brzeźnie – nadmorskiej dzielnicy Gdańska, w której podział na „przed”, „teraz” i „po” czasami wydaje się tylko kwestią umowną. Drugiego dnia Present Performance organizatorzy pokażą akcję duetu Małpeczki, solowy performans Marty Ziółek i pierwszy sezon performatywnego serialu science-fiction Soft Spot Przemka Kamińskiego, którego pięć odcinków odkrywa kolejne części choreograficznej tajemnicy.

Warszawa/Letni przegląd Teatru Ochoty 2018: Katarzyna Gorczyca i Oskar Malinowski „#DBRMPP”

1 lipca 2018 | godz. 20:00 | Warszawa: Teatr Ochoty, ul. Mikołaja Reja 9

W ramach Letniego przeglądu Teatru Ochoty odbędzie się spektakl #DBRMPP w reżyserii Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego. #DBRMPP to spektakl taneczny będący miłosnym show. To podróż po świecie kiczu, opowieść o szybkim zaspokojeniu potrzeby bycia z kimkolwiek.Choreografia spektaklu została nagrodzona na Warszawskiej Platformie Tańca 2016 oraz na Krakowskim Konkursie Choreograficznym 3…2…1… TANIEC!.

 

Szczegóły: www.teatrochoty.pl

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia