ENG
A A A
 marzec 2019 

Warszawa/ Wiosenna Zapowiedź/XIV Festiwal Zawirowania: Backhausdance „Hive” i „Dinner for Two”

10 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Collegium Nobilium, ul. Miodowa 22/24

Fundacja Scena Współczesna zaprasza na wiosenną zapowiedź XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi zespół Backhausdance ze Stanów Zjednoczonych. Tancerze zaprezentują dwa przedstawienia wchodzące w skład repertuaru zespołu Hive oraz Dinner for Two. Hive w choreografii Jennifer Backhaus i w reżyserii Kevina Volansa kładzie nacisk na estetyczne i bogate słownictwo ruchu ludzkiego ciała. Druga praca, Dinner for Two, której choreografem jest izraelski artysta Jhonathan Soutchy, podkreśla emocjonalny zasięg tancerzy w głęboko ludzkiej i emocjonalnej kreacji, badającej dynamikę pary.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia