ENG
A A A
 lipiec 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: „Basiu, zatańczymy...” – wystawa fotograficzna

30 października 2018 - 30 listopada 2018 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na wystawę fotograficzną Basiu, zatańczymy..., przygotowaną z okazji stulecia Związku Artystów Scen Polskich. Wystawa poświęcona będzie jednej z najważniejszych par polskiego baletu XX wieku: Barbarze Bittnerówny i Witoldowi Grucy. Tylko podczas wernisażu zaprezentowana zostanie specjalna, multimedialna część ekspozycji.

 

Wstęp wolny

Warszawa/Poszerzanie pola: Agata Siniarska „You Are Safe”

9 listopada 2018 - 11 listopada 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

W ramach chorograficznego programu  Nowego Teatru i Art Stations Foundation Poszerzanie pola odbędzie się pokaz spektaklu You Are Safe. Będzie to choreografia zależności ruchu ciał ludzkich, ciał obcych, myśli, bilionów bakterii, wirusów, globalnego ocieplenia, politycznych wyobrażeń oraz teorii.

Sopot: Teatr Dada von Bzdülöw „Dzisiaj, wszystko” – chor. Jakub Truszkowski

10 listopada 2018 - 11 listopada 2018 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr Wybrzeże, Scena Kameralna, ul. Bohaterów Monte Cassino 30

Teatr Wybrzeże w Gdańsku, Scena Kameralna w Sopocie, zaprasza na prezentacje spektaklu Dzisiaj, wszystko Teatru Dada von Bzdülöw. W założeniu twórców jest to przedstawienie podsumowujące wieloletnie doświadczenie zespołu, jak również otwierające nową perspektywę wykonawczą i tematyczną. W odróżnieniu od ostatnich realizacji Teatru Dada, koncentruje się na choreograficznych i tanecznych rozwiązaniach.

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia