ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: Wystawa zbiorowa „Inne tańce”

28 kwietnia 2018 - 23 września 2018 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2.

Inne tańce to wystawa zbiorowa o jednym z najważniejszych zjawisk nowej sztuki w Polsce ostatnich lat: o śmiałych eksperymentach twórców tańca, teatru, performansu, sztuk wizualnych oraz muzyki eksperymentalnej, które ułożyły się w fenomen określany jako zwrot performatywny. Zostaną  na niej zaprezentowaneprace ponad dwudziestu artystek i artystów, m.in. Chóru Kobiet, Krzysztofa Garbaczewskiego, Anety Grzeszykowskiej, Komuny//Warszawa, Konrada Smoleńskiego, Aleksandry Wasilkowskiej, Wojtka Ziemilskiego i Marty Ziółek.

Łódź/Teatr Chorea: „Jak w ulu!” – warsztaty taneczno-ruchowe

10 maja 2018 - 19 sierpnia 2018 | Łódź: Teatr CHOREA, ul. Tymienieckiego 3

Stowarzyszenie Teatralne CHOREA zaprasza na warsztaty z zakresu tańca, muzyki, teatru oraz ekologii, skierowane do osób niewidomych i słabowidzących oraz młodych animatorów z województwa łódzkiego w ramach cyklu edukacyjno-integracyjnych i interdyscyplinarnych warsztatów Jak w ulu!. Tematem przewodnim warsztatów będą pszczoły, ich środowisko oraz znacząca rola tych owadów w życiu człowieka i ich wpływ na ekosystem.

 

Zapisy:pon-pt: 12.00-18.00:

chorea.warsztaty@gmail.com,

+48 506 103 207

 

Warszawa: Scena Tańca Studio 2018 – odsłona I: „Osiem stopni wtajemniczenia w taniec”/cz. 1: Edukacja i Egzemplifikacja

11 maja 2018 - 13 maja 2018 | godz. 17:00 | Warszawa: Teatr Studio, pl. Defilad 1.

Pierwsza odsłona I edycji projektu Scena Tańca Studio 2018, realizowanego przez Teatr Studio oraz Instytut Muzyki i Tańca przy wsparciu Biura Kultury m.st. Warszawy i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, odbędzie się w dniach 11-13 maja 2018 roku. Majowy przegląd otwiera projekt kuratorski Włodzimierza Kaczkowskiego Osiem stopni wtajemniczenia w taniec, który potrwa do sierpnia. Pierwsza odsłona poświęcona będzie tematom: Edukacja i Egzemplifikacja. W programie znajdą się 2 spektakle Kieleckiego Teatru Tańca: Alicja w krainie czarówZza moich oczu; przedstawienie Where should we go? Teatru Tańca Zawirowania; performanse: Dzień, w którym V. dała mi do myślenia, albo jak pozbyłam się prokrastynacji Aleksandry Bożek-Muszyńskiej oraz Para nr 1 Katarzyny Gorczycy i Oskara Malinowskiego. W niedzielę, 13 maja 0 godzinie 11.00 Agnieszka Kryst poprowadzi warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat i ich opiekunów.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia