ENG
A A A
 maj 2019 

Kraków/VI Festiwal KRoki: Dansema Dance Theatre (Litwa) „Colourful Games”

12 maja 2018 | godz. 10:00 | Kraków: Teatr im. Juliusza Słowackiego, plac Świętego Ducha 1, Scena Miniatura.

VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego KRoki odbędzie się pod hasłem: Dialogujący. Podczas festiwalu Dansema Dance Theatre z Litwy pokaże spektak Colourful Games. Jest to interaktywne cyrkowo-taneczne przedstawienie dla dzieci od 0 do 3 lat.Z pomocą gier i zabawy nasi najmłodsi uczą się odkrywać i akceptować otoczenie wokół nich.

Warszawa/Pracownia TF: Warsztaty masterclass z Matejem Matejką

12 maja 2018 - 13 maja 2018 | godz. 11:00 | Warszawa: Centrum Lubelska 30/32, ul. Lubelska 30/32, mała sala Komuny/Warszawa, w godz. 11.00-17.00, z godzinną przerwą.

Sztuka Nowa w ramach Pracowni TF zaprasza na warsztaty masterclass z Matejem Matejką. Aktorem, reżyserem, twórcą Studia Matejka i elektryzujących prac choreograficznych w ramach działalności Studia. Warsztaty są adresowane do aktorów, tancerzy, performerów oraz osób zainteresowanych pracą z ciałem i przez ciało. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.Zgłoszenia: tf.pracownia@gmail.com
Pytania, informacje: +48 505 476 863
Koszt: 200 zł

Gdańsk/Europejskie Dni Opery: Opera Bałtycka „B jak balet” – otwarta próba

12 maja 2018 | godz. 11:00 | Opera Bałtycka | Gdańsk

Wszystkich miłośników tańca w maju Opera Bałtycka zaprasza na otwartą próbę baletu B jak balet. Tym razem będzie ona się nieco różniła od tych, które widzowie mieli okazję obejrzeć w poprzednich miesiącach. Odbędzie się ona bowiem w ramach Europejskich Dni Opery, które w Operze Bałtyckiej odbywają się pod hasłem Opera otwarta. Równolegle w salach prób chóru i orkiestry będzie można też wziąć udział w otwartych próbach chóru i orkiestry. Po zakończeniu prób zaprosimy wszystkich uczestników i artystów biorących udział w próbach na wspólny brunch, który odbędzie się na patio lub w foyer Opery (w zależności od pogody).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia