ENG
A A A
 sierpień 2019 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć we wrześniu i październiku 2018

13 września 2018 | godz. 18:30 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum POLIN, ul. Mordechaja Anielewicza 6

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia GaGa people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy Gaga narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Organizatorzy proszą o nierejestrowanie zajęć sprzętem foto lub audio/wideo.

Warszawa/ Program performatywny wystawy „Inne tańce”: Maria Stokłosa „Królowa Wody” - Premiera

13 września 2018 - 14 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej zamek Ujazdowski, Pracownia, ul. Jazdów 2. Pracownia mieści się na parterze Zamku Ujazdowskiego, za księg | Premiera

W ramach ostatniego Tygodnia performatywnego, towarzyszącego wystawie Inne tańce oraz cyklu Centrum w Procesie, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie i Centrum w Ruchu zapraszają na premierę spektaklu Marii Stokłosy Królowa wody. Jest to szamańska praktyka improwizacyjna, w której troje artystów o różnych doświadczeniach spotyka się, aby odkrywać i praktykować współczesną magię. Ich intencja wynika z potrzeby zmiany (w sobie, w innych, w relacjach z innymi, w tym kraju, na tej planecie). Ich staraniom towarzyszy figura Królowej Wody, motywacją do działania jest cierpienie wynikające z bezsilności. Do projektu artystka zaprosiła menadżerkę kultury i performerkę Katarzynę Sztarbałę oraz Mateusza Kowalczyka – „Szamana Polskiego”, tegorocznego absolwenta ASP w Warszawie.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia