ENG
A A A
 sierpień 2019 

Warszawa/ Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019/ HOTELOKO movement makers: „Insta Show” – Walentynkowy wieczór z CST

14 lutego 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

„Serce ma swój rozum, którego rozum nie rozumie” – pod tym hasłem odbędzie się walentynkowy wieczór w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie. Z tej okazji zaprezentowany zostanie spektakl Insta Show. Na scenie spotka się siódemka młodych tancerzy, których łączy miłość do tańca oraz jedno pokolenie – mają teraz 14-17 lat. W spektaklu sięgają po taniec współczesny, klasyczny, towarzyski, ale także po taki, który z nich wypływa. Opowiedzą o sobie i swoim pokoleniu poprzez ruch i słowa, w których nie brak odniesienia do miłości: „Dziś już idę spać i zostawiam naszą miłość w spokoju, żeby jutro zakochać się w Tobie od nowa”.

 

Spektakl skierowany do młodzieży i widzów dorosłych.

Bytom: Teatr ROZBARK: „Rozkosz” – chor. Jakub Lewandowski

14 lutego 2019 - 15 lutego 2019 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Teatr ROZBARK zaprasza na pokaz spektaklu Rozkosz w choreografii Jakuba Lewandowskiego. Spektakl został zakwalifikowany do selekcji finalnej w konkursie na prezentację w ramach Polskiej Platformy Tańca 2019. Spektakl dla widzów w wieku powyżej 15 lat. W spektaklu pojawia się nagość.

 

O spektaklu:

Najeść się, nażreć, „nażyć”, obkupić, żeby urwać z doczesności jak najwięcej. Więcej mocy, więcej cali, więcej paneli, więcej pikseli, więcej złota, więcej żarcia, więcej, więcej, więcej… Fałsz przeczy pięknu, a jednak dajemy się nabrać. Wraz z trwaniem spektaklu bohaterowie coraz bardziej będą obnażać swoją naturę, odsłaniać wypełniającą ich od wewnątrz brzydotę.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia