ENG
A A A
 styczeń 2019 

Bytom/Ann Van den Broek Fest: Ann Van den Broek i Louis Combeaud – warsztaty

14 kwietnia 2018 - 17 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29, w godz. 10.00-17.00 (z godzinną przerwą na lunch).

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty, które poprowadzą Ann Van den Broek i Louis Combeaud. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy średniozaawansowanych, zaawansowanych i profesjonalistów.

 

Bilety na warsztaty można zakupić poprzez stronę www.teatrrozbark.pl. Koszt warsztatów: 450 zł w przedsprzedaży (do 2 kwietnia), 500 zł w cenie regularnej (od 3 kwietnia). Bilet na warsztaty obejmuje również wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące.

 

 

Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2018: Krystyna Lama Szydłowska „Dialog poprzez ruch” – warsztaty dla dzieci i opiekunów

14 kwietnia 2018 | godz. 11:00 | Poznań: Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42.

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec dla DzieciRoztańczone Rodziny 2018 Krystyna Lama Szydłowska poprowadzi  zajęcia dla dzieci w wieku od lat 6 do lat 8 wraz z opiekunami. Celem warsztatów jest odkrycie nowych dróg porozumiewania się rodziców i dzieci. Ile razy w życiu brakuje nam odpowiednich słów? Ile razy zdarza nam się powiedzieć kilka słów za dużo? Zajęcia mają pomóc w odnalezieniu różnego rodzaju ruchu porozumienia nawet przez całe rodziny. Jak wyrazić nasze emocje bez komunikacji werbalnej? Który ruch lub gest jest dobry, miły, przyjazny, a który wyraża strach, niepokój, złość?

Lublin/Międzynarodowy Dzień Tańca 2018: Lubelski Teatr Tańca „body”

14 kwietnia 2018 | godz. 18:00 | Lublin: Piwnice, Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca 2018 Lubelski Teatr Tańca zaprasza na spektakl body, zrealizowany przez związanego z tym zespołem Wojciecha Kapronia oraz Dariusza Kocińskiego.

 

Opis spektaklu: Wyobraź sobie przestrzeń, która angażuje twórcę, zobowiązuje do współuczestnictwa oraz dialogu. Wyobraź sobie ciało, które staje się punktem wyjścia oraz dopełnieniem, energią oraz synergią obowiązującą w przestrzeni, językiem świata. Ruch – dźwięk – obraz – struktura, tworzą jednorodną „przestrzeń” w przestrzeni. Zapraszamy do bezkompromisowego miejsca światła, obrazu oraz dźwięku, w którym nie można tylko być – trzeba się nim stać.

 

Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć obchody Międzynarodowego Dnia Tańca z LTT, organizatorzy przygotowali specjalną ofertę:

Nikt nie lubi samotnie oglądać spektakli, dlatego do każdego biletu na body dodajemy drugi bilet dla osoby towarzyszącej.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia