ENG
A A A
 styczeń 2019 

Bytom/Ann Van Den Broek Fest: Teatr ROZBARK „Fast Food Foot” – chor. Anna Piotrowska

14 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na pokaz spektaklu Fast Food Foot w reżyserii i choreografii Anny Piotrowskiej.

 

Anna Duda („Obserwatorium krytyczne”) o spektaklu:

Popkulturowe nawiązanie do fast food to nie refleksja nad tym, jak się odżywiamy. To metafora prędkości, z jaką pochłaniamy obrazy i przyjemności, z jaką wchodzimy w to, co podsuwają nam masowe media. Wyjściową tworzonego spektaklu jest swobodna struktura TV show z wszystkimi tego konsekwencjami. Postaci, w jakie wcielają się tancerze poruszać się będą w tym świecie w rytmie znanych hitów disco. Pozorna obecność kamery i częsta zmiana treści nada poszczególnym scenom surrealistycznego charakteru.

Warszawa/Komuna//Warszawa: Marta Ziółek „PIXO”

14 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Komuna//Warszawa, ul. Lubelska 30/32, wejście z wewnętrznego podwórka.

PIXO to przestrzeń zawieszona między realnością i wirtualnością. Znana ze Zrób siebie ekipa awatarów – Angel Dust, Beauty, Coco, Lordi, Glow, High Speed i szansonistka – tym razem udaje się w podróż do miejskiego podziemia, betonowej dżungli. Zmagając się ze sławą, widzialnością i głodem adrenaliny, każde z nich wchodzi w proces transformacji ciała i wizerunku.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia