ENG
A A A
 luty 2019 

Wrocław/XIII Brave Festival: Bangarra Dance Theatre – pokaz filmu „Włócznia”

14 lipca 2018 | godz. 20:00 | Wrocław: Dolnośląskie Centrum Filmowe, sala Lwów, ul. Piłsudskiego 64a

Organizatorzy XIII Brave Festival zapraszają na film Włócznia, będący adaptacją spektaklu Bangarra Dance Theatre – aborygeńskiej grupy tanecznej. Jego bohater Djali (w tej roli gwiazdor australijskiego kina Hunter Page-Lochard, prywatnie syn reżysera) to młody mężczyzna, na którego dzieciństwie piętno odcisnęła wielowiekowa aborygeńska tradycja. Hipnotyzujące, pełne symboli, a niemal pozbawione dialogów widowisko, akcentując piękno ciała i ruchu, obrazuje moc tkwiącą w przekazywanych z ust do ust opowieściach. Siłę, jaką dawać może budowana przez pokolenia tożsamość, ale i walkę toczoną, by odnaleźć się we współczesności.

 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia