ENG
A A A
 czerwiec 2018 

Poznań: Stary Browar Nowy Taniec na Malcie 2018

15 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018 | Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Tegoroczna edycja przeglądu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie, którego kuratorką jest Joanna Leśnierowska, odbędzie się w dniach 15-24 czerwca 2018. W programie pokazy najnowszych projektów i spektakli Petera Pleyera, Anny Nowickiej, Joanny Leśnierowskiej, Marii Stokłosy, Frédérica Giesa, Marii Zimpel, Katarzyny Sitarz, Agaty Maszkiewicz, Renaty Piotrowskiej-Auffret, Janusza Orlika, Leon and the Wolf, Hodworks, Aleksandry Borys, Jeanine Durning, a także rezydencja badawcza Aleksandry Borys i warsztaty z Ivaną Ivković Walk Poems – taniec  i dyskurs.

Katowice/XXIV Festiwal A PART: Teatr A Part i Teatr Amareya „Cztery”

15 czerwca 2018 | godz. 18:00 | Katowice: informacja i rezerwacje: czteryapart@wp.pl

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych A Part w Katowicach będzie można zobaczyć Cztery – najnowszy spektakl Teatru A Part, powstały w koprodukcji z gdańskim Teatrem Amareya. Będzie to premierowe wystawienie.

 

Przedstawienie dla widzów dorosłych.

Poznań/SBNT na Malcie 2018: Peter Pleyer „Moving the Mirror”

15 czerwca 2018 | godz. 18:00 | Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie odbędzie się pokaz spektaklu Petera Pleyera moving the mirror. Wraz z zespołem polskich i berlińskich artystów, przygląda się zmianom zachodzącym w obszarze tańca współczesnego, w szczególności w odniesieniu do postępujących od lat 90. XX wieku procesów demokratyzacyjnych i wciąż intensyfikującej się relacji między Polską a Niemcami. Skąd bierze się energia, która napędza polskich i niemieckich choreografów/choreografki stale inicjujących kolejne utopijne, zaangażowane politycznie i rozbijające zastane struktury, projekty?

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia