ENG
A A A
 styczeń 2019 

Katowice/XXIV Festiwal A PART: Teatr A Part i Teatr Amareya „Cztery”

15 czerwca 2018 | godz. 18:00 | Katowice: informacja i rezerwacje: czteryapart@wp.pl

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych A Part w Katowicach będzie można zobaczyć Cztery – najnowszy spektakl Teatru A Part, powstały w koprodukcji z gdańskim Teatrem Amareya. Będzie to premierowe wystawienie.

 

Przedstawienie dla widzów dorosłych.

Poznań/SBNT na Malcie 2018: Peter Pleyer „Moving the Mirror”

15 czerwca 2018 | godz. 18:00 | Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie odbędzie się pokaz spektaklu Petera Pleyera moving the mirror. Wraz z zespołem polskich i berlińskich artystów, przygląda się zmianom zachodzącym w obszarze tańca współczesnego, w szczególności w odniesieniu do postępujących od lat 90. XX wieku procesów demokratyzacyjnych i wciąż intensyfikującej się relacji między Polską a Niemcami. Skąd bierze się energia, która napędza polskich i niemieckich choreografów/choreografki stale inicjujących kolejne utopijne, zaangażowane politycznie i rozbijające zastane struktury, projekty?

Bytom/ROZ/BREAK: Teatr ROZBARK „Ziemia niczyja/nobody’s landscape” – chor. Anna Piotrowska, Anita Szurek & Tomek Pomersbach „Kamuflaż”

15 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W ramach projektu ROZ/BREAK Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK zaprasza na pokaz dwóch spektakli jednego wieczoru: Ziemia niczyja/nobody’s landscape w choreografii Anny Piotrowskiej oraz Kamuflaż Anity Szurek i Tomka Pomersbacha. Punktem wyjścia do spektaklu Kamuflaż była postać Marilyn Monroe. Ikona kultury popularnej, uwielbiana aktorka, modelka oraz piosenkarka wciąż jest postrzegana głównie przez pryzmat swojego ciała.

 

 

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia