ENG
A A A
 czerwiec 2018 

Bytom/ROZ/BREAK: Teatr ROZBARK „Ziemia niczyja/nobody’s landscape” – chor. Anna Piotrowska, Anita Szurek & Tomek Pomersbach „Kamuflaż”

15 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W ramach projektu ROZ/BREAK Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK zaprasza na pokaz dwóch spektakli jednego wieczoru: Ziemia niczyja/nobody’s landscape w choreografii Anny Piotrowskiej oraz Kamuflaż Anity Szurek i Tomka Pomersbacha. Punktem wyjścia do spektaklu Kamuflaż była postać Marilyn Monroe. Ikona kultury popularnej, uwielbiana aktorka, modelka oraz piosenkarka wciąż jest postrzegana głównie przez pryzmat swojego ciała.

 

 

 

Katowice/XXIV Festiwal A PART: Teatr A Part i Teatr Amareya „Cztery”

15 czerwca 2018 | godz. 20:00 | Katowice: informacja i rezerwacje: czteryapart@wp.pl

W ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Performatywnych A Part w Katowicach będzie można zobaczyć Cztery – najnowszy spektakl Teatru A Part, powstały w koprodukcji z gdańskim Teatrem Amareya. Będzie to premierowe wystawienie.

 

Przedstawienie dla widzów dorosłych.

Gdańsk/X Gdański Festiwal Tańca/„Rezydencja/Premiera 2018”: B. Kondracki, S. Haruna-Kondracka, A. Wojciechowska „Poniżej poziomu morza” - Premiera

15 czerwca 2018 | godz. 20:30 | Klub ŻAK | Gdańsk | Premiera

Klub Żak w Gdańsku zaprasza na premierowy spektakl Poniżej poziomu morza Bartosza Kondrackiego, Sayaki Haruny-Kondrackiej i Agnieszki Wojciechowskiej, zrealizowany w ramach konkursu Rezydencja/Premiera 2018 X Gdańskiego Festiwalu Tańca.

 

O spektaklu: Depresja „...jest jak ciemna mgła pełzająca w zakamarkach pokoju, zawsze obecna, zawsze gotowa napłynąć i podnieść się, by Cię pochłonąć. To najczarniejsza ciemność, to pustka, to brak znaczenia i całkowita wewnętrzna rozpacz. Inni mogą myśleć, że szczęściarz z ciebie, ale Ty wiesz, że to zwykłe oszustwo…”.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia