ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Działania Centrum w Ruchu

18 czerwca 2018 - 30 września 2018 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

Od 18 czerwca do 30 września 2018 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na wystawę Plac Małachowskiego 3, w ramach której odbędą się prezentacje prac oraz warsztaty, prowadzone przez artystów związanych z Centrum w Ruchu (Iza Chlewińska, Karolina Kraczkowska, Agnieszka Kryst, Ramona Nagabczyńska, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska-Auffret, Magdalena Ptasznik, Iza Szostak, Karol Tymiński). Publikujemy informacje o wystawie i jej wybranych wydarzeniach. Punktem wyjścia dla wystawy jest historia miejsca, specyfika gmachu Zachęty, skomplikowana tożsamość instytucji, prywatne opowieści pracowników galerii, odczucia i emocje publiczności i rodzące się w związku z tym pytania czy fenomeny. Na Plac Małachowskiego 3 składają się performanse, spektakle teatralne i taneczne oraz instalacje i działania, odbywające się przez cztery letnie miesiące.

Sopot: „Dada Hub Kids – Ciała niebieskie” – warsztat tańca współczesnego dla dzieci. Prowadzenie: Katarzyna Ustowska, Piotr Stanek

9 lipca 2018 - 15 lipca 2018 | godz. 10:00 | Sopot: Teatr BOTO, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B, w godz. 10.00-15.00

Teatr Dada von Bzdülöw po raz drugi zaprasza najmłodszych uczestników na wakacyjny cykl warsztatów tanecznych Dada Hub Kids – pt. Ciała niebieskie. Warsztaty prowadzone będą przez tancerzy współpracujących z Teatrem Dada von Bzdülöw – Katarzyną Ustowską i Piotrem Stankiem. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat na spotkanie z ruchem i wyobraźnią.

 

Zapisy pod adresem: dadahubkids@gmail.com

Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla zespołów artystycznych

10 lipca 2018 - 18 lipca 2018 | Koszęcin: Letnia Szkoła Artystyczna 2018 – warsztaty polskich tańców ludowych i narodowych dla instruktorów i tancerzy

Głównym celem warsztatów jest doskonalenie umiejętności technicznych w zakresie tańców ludowych i narodowych.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia