ENG
A A A
 luty 2020 

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: „Czy można umrzeć na złamane serce?” – wystawa Ani Nowak

31 sierpnia 2018 - 7 października 2018 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2.

W ramach cyklu {Project Room} Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na wystawę Ani Nowak Czy można umrzeć na złamane serce? w ramach cyklu {Project Room} . W swoim projekcie autorka poddaje refleksji skomplikowaną relację ciała, psychiki i środowiska. 

 

 

Kraków: X Ogólnopolska Konferencja Choreologiczna

14 września 2018 - 16 września 2018 | Kraków: Opera Krakowska, ul. Lubicz 48.

Polskie Forum Choreologiczne i Opera Krakowska zapraszają do udziału w corocznej konferencji naukowej. Publikujemy szczegółowy program. Konferencja będzie połączona z premiera dziewiętnastego tomu rocznika „Studia Choreologica”, wydanego we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca WSTĘP WOLNY.

 

Warszawa/Festiwal Przemiany 2018: Alexander Whitley „Regresja wzorca”

15 września 2018 | Warszawa: Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, godz. 20.30 - 20.45, 21.00-21.15

W ramach Festiwalu Przemiany Alexander Whitley, uznany i cieszący się popularnością angielski choreograf młodego pokolenia, zaprezentuje etiudę Regresja Wzorca. To utwór na jednego aktora i sztuczną inteligencję, opisujący za pomocą języka tańca związek człowieka z technologią. Oświetleniem zarządza algorytm, który „nauczył się” ruchów tancerza i potrafi z nim współgrać. System świateł otacza solistę, śledząc i reagując na jego ruchy w czasie rzeczywistym. Również widownia będzie miała szansę wejść w kontakt z algorytmem.

 

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona, każdy program 250. 

Więcej informacjihttp://www.przemianyfestiwal.pl/

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia