ENG
A A A
 luty 2020 

Bytom/V sezon Teatru ROZBARK: Vagabond Physical Collective „Lorem ipsum” – reż. Paweł Urbanowicz

15 września 2018 | godz. 19:00 | Bytom: Teatr Rozbark, ul. Wojciecha Kilara 29

W ramach wieczoru inauguracyjnego otwierającego jubileuszowy,  V sezon działalności Teatru ROZBARK odbędzie się premiera spektaklu Lorem ipsum w reżyserii Pawła Urbanowicza i wykonaniu Vagabond Physical Collective. Jest to autorskie przedstawienie  teatru tańca traktujące o poczuciu niespełnienia, które może być przyczyną ekstremalnie silnych uczuć i namiętności. To traktat o przekraczaniu granic w celu zaspokojenia własnych pragnień.

Wrocław/Strefa Kultury Wrocław: „Usłyszeć taniec”

15 września 2018 | godz. 19:00 | Wrocław: Impart, ul. Mazowiecka 17

Strefa Kultury Wrocław zaprasza na pokaz spektaklu Usłyszeć taniec z udziałem gościa specjalnego - tancerza i śpiewaka flamenco Mateo Galito. Spektakl prezentuje różne formy stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Różne kultury muzyczne spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i nowoczesność to synonimy. Projekt tworzą tancerze i muzycy, soliści widowisk, mistrzowie tradycji/współcześni performerzy.

 

Bilety: 40/60 zł

Więcej informacji: https://strefakultury.pl/wydarzenie/uslyszec-taniec/

Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Izabela Chlewińska „Cisza”

15 września 2018 - 16 września 2018 | godz. 20:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1.

W ramach cyklu Centrum w Procesie 2018  Centrum w Ruchu i Instytut Teatralny w Warszawie zapraszają na Ciszę Izabeli Chlewińskiej – spektakl, instalację performatywną i seans leczniczy w jednym. Cisza to szczególne miejsce odpoczynku, wytchnienia, samoobserwacji. Tym miejscem jest ciało. To również dodatkowe miejsce w przestrzeni publicznej, w debacie społecznej, na scenie politycznej, w intymnych relacjach. Cisza to koniec i początek, wejście na nowy poziom postrzegania swojego ciała i rzeczywistości.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia