ENG
A A A
 grudzień 2018 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

16 grudnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Przemysława Gintrowskiego 32, Sala nr 307, 3 piętro, godz.19.00-21.00

Od 30 września, w każdą niedzielę Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na cotygodniowe jamy improwizacyjne. 

Jam to wspólna przestrzeń, w ramach której uczestnicy praktykować będą improwizację kontaktową. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby od 16 roku życia zainteresowane jamami, zarówno te początkujące, jak i zaawansowane.

 

Wstęp wolny.

 

 

Łódź/Teatr Szwalnia: Tomasz Ciesielski „Idylluzja”

16 grudnia 2018 | godz. 19:00 | Łódź: Teatr Szwalnia, ul. Struga 90

Teatr Szwalnia w Łodzi zaprasza na pokaz spektaklu Idylluzja w reżyserii Tomasza Ciesielskiego. Jest to projekt o potrzebie rozpoznania granicy – chęci zorientowania się, kiedy się ją przekracza. To także projekt o poszukiwaniu realności – rozpoznawaniu iluzji – przyjemności gry z halucynacją – kwestionowaniu jej moralnych konsekwencji – poszukiwaniu realności… Ostatecznie, to historia miłosnego trójkąta: postaci, performerów i widzów, w różnych tanecznych konfiguracjach.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia