ENG
A A A
 marzec 2019 

Bytom/Ann Van den Broek Fest: Ann Van den Broek i Louis Combeaud – warsztaty

14 kwietnia 2018 - 17 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29, w godz. 10.00-17.00 (z godzinną przerwą na lunch).

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty, które poprowadzą Ann Van den Broek i Louis Combeaud. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy średniozaawansowanych, zaawansowanych i profesjonalistów.

 

Bilety na warsztaty można zakupić poprzez stronę www.teatrrozbark.pl. Koszt warsztatów: 450 zł w przedsprzedaży (do 2 kwietnia), 500 zł w cenie regularnej (od 3 kwietnia). Bilet na warsztaty obejmuje również wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące.

 

 

Warszawa/Ruch w Instytucie 2017/2018: Anna Nowicka „Kalejdoskopowy przepływ uwagi” – warsztaty

16 kwietnia 2018 | godz. 09:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1, w godz. 9.00-11.00

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2017/2018 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w kwietniu (wyjątkowo we wtorek oraz w trzy poniedziałki) do udziału w warsztatach Anny Nowickiej Kalejdoskopowy przepływ uwagi. Warsztaty obejmują pracę nad wyostrzeniem i poszerzeniem uwagi, podążaniem za nią i rozwijaniem poprzez ciało; pracę nad relacją pomiędzy rzeczywistym a doświadczanym, odczuwanym i wyobrażanym; rozwijanie dialogu pomiędzy nimi, zakorzenionego w rozluźnionym ciele; przemieszczanie się pomiędzy różnymi polami uwagi (m.in. oddech, centrum w ciele i związane z nim wyobrażenie, rytm, kierunek, faktura ruchu, przestrzeń, działanie, nazywanie i odpuszczanie). 

 

Wstęp na pojedyncze zajęcia 30 zł*

KUP BILET

* cena nie dotyczy osób powyżej 60. roku życia. Osoby powyżej 60. roku życia będą mogły kupić bilet przed zajęciami w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym w cenie 15 zł

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018: Klasyka przełamana – warsztaty dla osób średniozaawansowanych. Prowadzenie: Marek Zajączkowski

16 kwietnia 2018 | godz. 13:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32, w godz. 13.00-14.30.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na cykl dwudziestu lekcji, podczas których uczestnicy będą mogli poznać najważniejsze elementy tańca klasycznego. Pozycje, figury i kroki baletowe urozmaicą ich repertuar ruchowy i ułatwią opanowanie innych technik tanecznych, jak modern, jazz czy taniec współczesny. Taniec klasyczny poprawia kontrolę posturalną i koordynację, wzmacnia wszystkie partie mięśni, powiększa zakresy ruchu, a przy tym pozwala zasmakować niezwykłej estetyki i tradycji, która wciąż jest punktem odniesienia dla tańca współczesnego. Warsztaty poprowadzi Marek Zajączkowski.


Organizatorzy zapraszają osoby dorosłe o pewnym doświadczeniu ruchowym.
Praca odbywa się w otwartej grupie, a program będzie dopasowany do regularnych uczestników.

Link do zapisów na warsztaty.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Wszelkie zapytania należy kierować na adres: warsztatywdd@gmail.com

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia