ENG
A A A
 styczeń 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/5 odsłon współczesności: Technika Flying Low – warsztaty dla osób średniozaawansowanych. Prowadzenie: Małgorzata Haduch

16 kwietnia 2018 | godz. 14:45 | Warszawa: Dom Kultury Kadr, ul. Gintrowskiego 32, w godz. 14.45-16.15.

W ramach programu Centrum Sztuki Tańca w 2018 roku zaprasza do udziału w cyklu 5 odsłon współczesności, których uczestnicy będą mogli poznać się 5 różnych technik tańca współczesnego. W kwietniu organizatorzy zapraszają do udziału w warsztatach z techniki Flying Low Davida Zambrano, prowadzonych przez tancerkę i choreografkę Małgorzatę Haduch.

 

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!
Zapisy na warsztaty

Bytom/Ann Van den Broek Fest: Ann Van den Broek „The Black Piece” i „Ohm” – projekcje wideo

16 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na pokazy rejestracji spektakli Ann Van den Broek: The Black Piece i Ohm.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia