ENG
A A A
 marzec 2019 

Bytom/Ann Van den Broek Fest: Ann Van den Broek i Louis Combeaud – warsztaty

14 kwietnia 2018 - 17 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29, w godz. 10.00-17.00 (z godzinną przerwą na lunch).

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na warsztaty, które poprowadzą Ann Van den Broek i Louis Combeaud. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy średniozaawansowanych, zaawansowanych i profesjonalistów.

 

Bilety na warsztaty można zakupić poprzez stronę www.teatrrozbark.pl. Koszt warsztatów: 450 zł w przedsprzedaży (do 2 kwietnia), 500 zł w cenie regularnej (od 3 kwietnia). Bilet na warsztaty obejmuje również wstęp na wszystkie wydarzenia towarzyszące.

 

 

Bytom/Ann Van den Broek Fest: Ann Van den Broek i Louis Combeaud – pokaz powarsztatowy i spotkanie z Ann Van den Broek

17 kwietnia 2018 | godz. 18:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W ramach Ann Van den Broek Fest Teatr ROZBARK zaprasza na pokaz powarsztatowy i spotkanie z artystką. Spotkanie, w trakcie którego nie tylko będzie można posłuchać opowieści samej Ann Van den Broek o jej doświadczeniach czy metodach pracy, ale też samodzielnie zadać pytanie choreografce.

Warszawa: Magdalena Chowaniec „In the Artist’s Head” – performans na otwarcie wystawy

17 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Austriackie Forum Kultury, ul. Próżna 7/9.

Austriackie Forum Kultury prezentuje nowe prace artystki i artysty: Magdaleny Chowaniec i Maćka Chorążego. Podczas wernisażu odbędzie się muzyczny monodram Magdaleny Chowaniec, choreografki, performerki i tancerki mieszkającej i tworzącej w Austrii.  Performans nawiązywać będzie do formatu wystawy mówionej i musicalu, a w przestrzeni galerii, na jej ścianach, w holu wejściowym i sąsiadującym pomieszczeniu zaprezentowane (i ukryte) zostaną nowe prace Maćka Chorążego. Kuratorem wystawy jest Romuald Demidenko.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia