ENG
A A A
 luty 2019 

Wrocław/XIII Brave Festival: Rama Vaidyanathan – warsztaty indyjskiego tańca klasycznego

18 lipca 2018 - 19 lipca 2018 | Wrocław: Akademia Sztuk Teatralnych, ul. Braniborska 59

Organizatorzy XIII edycji Brave Festival zapraszają na warsztaty z indyjskiego tańca klasycznego, które poprowadzi Rama Vaidyanathan. Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych tańcem hinduskim, także tych niepraktykujących dotąd tańca bharatanatjami lub początkujących w tej technice.

 

Warsztat prowadzony w języku angielskim, istniejemożliwość tłumaczenia na polski.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: http://www.bravefestival.pl/

Przy rejestracji do 30 czerwca 2–dniowy warsztat (3 h dziennie) – 120 zł

Przy rejestracji do 10 lipca 2–dniowy warsztat (3 h dziennie) – 160 zł

 

Katowice: „Wrestling Girls” – warsztaty taneczno-ruchowe dla dziewczyn z Dominiką Knapik

18 lipca 2018 - 19 lipca 2018 | godz. 10:00 | Katowice: Galeria Sztuki Współczesnej BWA, aleja Korfantego 6, w godz.10.00-14.00.

W ramach projektu edukacyjno-artystycznego ,,Do sztuki gotowi start!” Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach zaprasza na warsztaty taneczne Wrestling Girls dla dziewczyn w wieku 8 – 12 lat, które poprowadzi choreografka Dominika Knapik. Warsztaty będą feministyczną rewizją tego amerykańskiego, brutalnego i hiperteatralnego sportu. Staną się punktem wyjścia do rozmontowania stereotypowych wyobrażeń na temat „słodkich dziewczynek” i społecznych ról płciowych. Będą mieszanką tańca współczesnego i zadań teatralnych, ich głównym tematem będzie zabawa w elementy amerykańskiego wrestlingu. To warsztaty dla dziewczyn, które mają ochotę przełamać stereotyp bycia grzeczną i posłuszną dziewczynką, takich, które chcą pobawić się we współczesne wojowniczki.

 

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Zapisy do 4 lipca pod adresem e-mailowym: edukacja@bwa.katowice.pl 

Organizatorzy proszą o dołączenie do zgłoszenia zdjęcia całej sylwetki uczestniczki oraz podanie jej wzrostu i rozmiaru buta – potrzebne będą do uszycia przez stylistkę stroju.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia