ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Katowice: „Wrestling Girls” – warsztaty taneczno-ruchowe dla dziewczyn z Dominiką Knapik

18 lipca 2018 - 19 lipca 2018 | godz. 10:00 | Katowice: Galeria Sztuki Współczesnej BWA, aleja Korfantego 6, w godz.10.00-14.00.

W ramach projektu edukacyjno-artystycznego ,,Do sztuki gotowi start!” Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach zaprasza na warsztaty taneczne Wrestling Girls dla dziewczyn w wieku 8 – 12 lat, które poprowadzi choreografka Dominika Knapik. Warsztaty będą feministyczną rewizją tego amerykańskiego, brutalnego i hiperteatralnego sportu. Staną się punktem wyjścia do rozmontowania stereotypowych wyobrażeń na temat „słodkich dziewczynek” i społecznych ról płciowych. Będą mieszanką tańca współczesnego i zadań teatralnych, ich głównym tematem będzie zabawa w elementy amerykańskiego wrestlingu. To warsztaty dla dziewczyn, które mają ochotę przełamać stereotyp bycia grzeczną i posłuszną dziewczynką, takich, które chcą pobawić się we współczesne wojowniczki.

 

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Zapisy do 4 lipca pod adresem e-mailowym: edukacja@bwa.katowice.pl 

Organizatorzy proszą o dołączenie do zgłoszenia zdjęcia całej sylwetki uczestniczki oraz podanie jej wzrostu i rozmiaru buta – potrzebne będą do uszycia przez stylistkę stroju.

Wrocław/XIII Brave Festival: Mélanie Lomoff z uczestnikami warsztatów – pokaz finałowy

19 lipca 2018 | godz. 18:00 | Wrocław: Teatr Pieśń Kozła, ul. Purkyniego 1

Na zakończenie 5-dniowych warsztatów dla profesjonalnych tancerzy, prowadzonych przez Mélanie Lomoff, zostanie pokazana praca choreograficzna w procesie. Publiczność zobaczy, w jaki sposób artyści rozwijają twórczo temat tegorocznej edycji „Widzialni / Niewidzialni.”

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia