ENG
A A A
 maj 2019 

Kraków: Bonnie Buckner - warsztaty

31 maja 2018 - 3 czerwca 2018 | godz. 10:00 | Kraków: Spółdzielnia Ogniwo, ul. Paulińska 28 (I piętro)

JCC w Krakowie zaprasza na czterodniowe warsztaty rozwojowe z zakresu śnienia, pracy z wyobraźnią i intuicją prowadzone przez Bonnie Buckner. Poprzez serię krótkich ćwiczeń z wyobraźnią, śnieniem/marzeniami oraz interaktywne gry, uczestnicy nauczą się nawiązywać relacje ze swoją In-Tuicją i odkryją, jak z niej korzystać. Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

Bydgoszcz/Międzynarodowy Dzień Dziecka: Opera Nova „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” – chor. Henryk Konwiński

1 czerwca 2018 - 3 czerwca 2018 | godz. 17:00 | Bydgoszcz: Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka Opera Nova w Bydgoszczy zaprasza na pokaz spektaklu baletowego Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków w choreografii Henryka Konwińskiego. Wystąpią Balet  i  Orkiestra Opery Nova pod batutą Kamila Parchety oraz dzieci ze Studia Baletowego. Widzowie, którzy nie wybiorą się na Królewnę Śnieżkę… w czerwcu, będą mieli okazję obejrzeć ją po wakacjach, gdyż Opera Nova rozpocznie 62. sezon artystyczny tym właśnie tytułem.

Gdańsk: Opera Bałtycka „B jak balet” – otwarta próba (brunch ballet)

2 czerwca 2018 | godz. 11:00 | Opera Bałtycka | Gdańsk

W sobotnie przedpołudnia Opera Bałtycka zaprasza na otwarte próby zespołu baletu. Za pierwszej części będzie to typowa lekcja tańca klasycznego. Po przerwie na kawę i lekki brunch druga część – próba do spektaklu Dziadek do orzechów.  Codzienność tancerzy, dostrajanie ciała do spektakli i przekraczanie własnych granic – możecie doświadczyć tego na żywo obserwując piękno tańca oraz w przerwie delektować się   filiżanką gorącej kawy.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia