ENG
A A A
 styczeń 2019 

Warszawa/Teatr Wielki: „Kreacje 10” – warsztat choreograficzny PBN - Premiera

2 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Teatr Wielki - Opera Narodowa | 00-950 Warszawa | Premiera

Polski Balet Narodowy zaprasza na wyjątkową, jubileuszową edycję warsztatu choreograficznego Kreacje. Już po raz dziesiąty artyści zmierzyli się z nowymi wyzwaniami, tworząc miniatury choreograficzne. Efekty ich pracy zobaczymy na początku czerwca w wieczorze baletowym Kreacje 10, na Scenie Kameralnej (Sali Młynarskiego) Teatru Wielkiego – Opery Narodowej.


W tym roku swoje choreografie zaprezentują: Lorenzo Alberti, Robert Bondara, Michał Chróścielewski, Joanna Drabik, Anna Hop, Paulina Jurkowska, Paweł Koncewoj, Antonio Lanzo, Gianni Melfi, Dan Ozeri, Rachael Vrbancic, Patryk Walczak, Kurusz Wojeński, Izabela Zabłocka i Bartosz Zyśk, a wykonają je ich koledzy z zespołu. Dotychczasowe edycje udowodniły publiczności, że w tancerzach Polskiego Baletu Narodowego drzemią pokłady nieodkrytych jeszcze talentów twórczych.

 

Kalisz: Polski Teatr Tańca „Wesele. Poprawiny” – reż. Marcin Liber, opieka chor. Iwona Pasińska

2 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Kalisz: Centrum Kultury i Sztuki, ul. Łazienna 6

Polski Teatr Tańca zaprasza do Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na pokaz spektaklu Wesele. Poprawiny w reżyserii Marcina Libera i pod opieką choreograficzną Iwony Pasińskiej. To przedstawienie czerpiące z barwnych tradycji tanecznych i obyczajowych, towarzyszących polskim zabawom weselnym, a przede wszystkim inspirujące do dyskusji o tym, jacy są Polacy Anno Domini 2018.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia