ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Frysztak k. Rzeszowa/ Festiwal Wschód Kultury ESK 2018: Bezpłatny coaching dla tancerzy. Prowadzenie: Anatoliy Ivanov

19 czerwca 2018 - 22 czerwca 2018 | Frysztak k. Rzeszowa: Gminny Ośrodek kultury, ul. Byłych Więźniów Twierdzy Zakroczymskiej 1

Stowarzyszenie Artystyczne PoruszaMY ogłasza otwarty nabór na bezpłatny coaching, który poprowadzi ceniony choreograf, artysta baletu i pedagog,  Anatoliy Ivanov. Pięciodniowy warsztat dla tancerzy zostanie zakończony pokazem performatywnym w przestrzeni miejskiej Rzeszowa, podczas Festiwalu Wschód Kultury – ESK 2018. Zarówno warsztat, jak i działanie performatywne mają silne odniesienie do kultury ukraińskiej i są inspirowane Nocą Kupały. Ze względu na powiązanie obrzędowości słowiańskiej z siłami natury, performans odbędzie się w formie tanecznego pochodu w przestrzeni Fontanny Multimedialnej w Rzeszowie.


Deadline zgłoszeń: 3 czerwca 2018, godzina 24.00
Formularz zgłoszeniowy: http://tnij.at/272556
Wyniki naboru: 5 czerwca 2018
Kontakt: poruszamy.art@gmail.com

Warszawa: XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA – odsłona letnia

19 czerwca 2018 - 27 czerwca 2018 | Warszawa: Ośrodek Zawirowania, ul. Belwederska 20/22/Plac Zamkowy

W tym roku organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA zdecydowali się podzielić wydarzenie na kilka części. Pierwsza z nich, letnia, odbędzie się w czerwcu, a druga, jesienna, pod koniec września.

 

Poznań/SBNT na Malcie 2018: Renata Piotrowska-Auffret „Wycieka ze mnie samo złoto”

20 czerwca 2018 | godz. 18:30 | Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

W ramach programu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie odbędzie się pokaz spektaklu Wycieka ze mnie samo złoto. Wielu kobietom pragnienie, by urodzić dziecko wydaje się oczywiste. Jest silne i nie podlega wątpliwościom. Co jednak, jeżeli pragnienie to zostaje odrzucone, podlegając jednocześnie kategoriom prawa? W swojej nowej pracy Wycieka ze mnie samo złoto Piotrowska-Auffret bada ten obszar. Artystka opiera się zarówno na osobistej historii, jak i na narracjach innych kobiet, by podążyć za kobiecym pragnieniem posiadania dzieci poprzez sieć polityk reprodukcji, rozmaitych obietnic, ideologii i prób wykorzystywania oraz przyglądając się relacji między życiem prywatnym a zawodowym.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia