ENG
A A A
 wrzesień 2019 

Koszęcin/Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego 2018

20 lipca 2018 - 29 lipca 2018 | Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

W czasie intensywnego, dwutygodniowego planu warsztatów proponowane są różnorodne gatunki tańca, techniki wspomagające i wykłady. Zajęcia prowadzą wysokiej klasy pedagodzy z kraju i zagranicy.

 

Zwieńczeniem Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego jest Koncert Finałowy jej uczestników.

Wrocław/XIII Brave Festival: Mélanie Lomoff | Rama Vaidyanathan – pokaz spektaklu

20 lipca 2018 | godz. 18:00 | Wrocław: Centrum Kultury Impart, ul. Mazowiecka 17

Pochodzące z różnych kultur i uprawiające odmienne style tancerki, które w 2014 roku odwiedziły Brave Festival, ponownie zaprezentują swój podwójny występ na festiwalu. Każda wykona własny program, by zakończyć pokaz wspólną improwizacją, łamiącą sztywne granice tanecznych konwencji.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia