ENG
A A A
 marzec 2019 

Siedlce: V Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego i Jazzowego

19 kwietnia 2018 - 21 kwietnia 2018 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 3. Harmonogram festiwalowych wydarzeń dostępny jest w opisie.

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego, Scena Teatralna Miasta Siedlce, Teatr Tańca Caro oraz Uniwersytet Artystyczny CODARTS bardzo serdecznie zapraszają organizowany wspólnie V Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego i Jazzowego, który odbędzie się w dniach 19-22 kwietnia 2018 w Siedlcach.W ramach Festiwalu odbędą się: Konkurs Tańca Współczesnego i Jazzowego, Warsztaty tańca współczesnego prowadzone oraz pokazy spektakli. przez wykładowców CODARTS

Warszawa: Adrian Russi „Upadając w kontakt” – warsztat improwizacji kontaktowej

20 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018 | Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32

Andrzej Woźniak zaprasza na warsztat Upadając w kontakt, który poprowadzi Adrian Russi. Warsztat skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych głębszą praktyką improwizacji kontaktowej. Podstawowa znajomość tej formy tańca będzie atutem, ale nie jest konieczna do wzięcia udziału w warsztacie.

Koszt: 295 zł przy wpłacie zaliczki w wysokości 125 zł do 20 marca 2018 i 350 zł po tym terminie.

 

Pytania i zgłoszenia: Andrzej Woźniak: ej.posluchaj@gmail.com

Wrocław: Warsztaty dla nauczycieli i animatorów we Wrocławskim Teatrze Pantomimy

21 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018 | godz. 10:00 | Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy, aleja Dębowa 16, w godz. 10.00 – 12.30 i 13.30-16.00, z godzinną przerwą.

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza instruktorów teatralnych i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w dwudniowych warsztatach teatralnych. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Warsztaty skierowane są do nauczycieli, pedagogów i animatorów prowadzących w szkole koło teatralne, wychodzących ze swoją klasą do teatru, mających świadomość, jak ważna jest rola edukacji artystycznej i teatralnej w rozwoju i kształtowaniu swoich uczniów. Szkolenie w zakresie edukacji teatralnej, obejmujące 10 godzin praktycznej pracy warsztatowej, poprowadzi aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy – Agnieszka Kulińska.

 

Zgłoszenia:

Uzupełnioną kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.pantomima.wroc.pl

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia