ENG
A A A
 październik 2019 

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Aleksandra Borys „Momentum* gdzie materia spotyka antymaterię”

22 września 2018 | godz. 16:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Aleksandry Borys Momentum* gdzie materia spotyka antymaterię, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. Solo eksperymentuje z ideą ciała ludzkiego jako przedłużenia otaczającego go środowiska.

Białystok: Teatr Dramatyczny w Białymstoku „Śmierć w Wenecji, czyli czego najbardziej żałują umierający” – reż. Mikołaj Mikołajczyk

22 września 2018 | godz. 17:00 | Białystok: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, ul. Elektryczna 12, Scena Foyer

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na pokaz spektaklu Śmierć w Wenecji, czyli czego najbardziej żałują umierający w reżyserii i choreografii Mikołaja Mikołajczyka. Spektakl nawiązuje do noweli Śmierć w Wenecji Tomasza Manna oraz filmu w reżyserii Luchino Viscontiego – opowieści o starzejącym się utytułowanym literacie Gustawie von Aschenbachu.

 

Spektakl ma interaktywny charakter. Na Scenie Foyer nie będzie tradycyjnej przestrzeni przeznaczonej na widownię. Aktorzy zagrają wśród widzów.

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018: Teatr Tańca Caro „We Are” – chor. Jakub Mędrzycki

22 września 2018 | godz. 18:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Teatr Tańca Caro We Are w choreografii Jakuba Mędrzyckiego, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. Spektakl składa się z trzech części. Jego celem jest poruszenie tematów ponadczasowych, z którymi utożsamić się może każdy z nas. 

 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia