ENG
A A A
 styczeń 2019 

Warszawa: Bruno Caverna „Play-Fight Workshop” – warsztat

24 lutego 2018 - 25 lutego 2018 | godz. 11:00 | Warszawa: Warsaw Dance Department, PKiN, plac Defilad 1

Warsaw Dance Department i Formless Arts zapraszają na warsztat Play-Fight, który poprowadzi Bruno Caverna. Po zajęciach w sobotę odbędzie się dwugodzinny jam. Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim, możliwe tłumaczenie na język polski.

 

Koszt: 320 – 370 zł (75 – 85 euro).

 

Zgłoszenia (pl/eng): playfight.poland@gmail.com.

 

 

 

 

Warszawa/Nowy Teatr: Marta Ziółek, Maria Kozłowska „Choreografując siebie. How to be real?” – warsztaty

24 lutego 2018 - 25 lutego 2018 | godz. 12:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla osób 16+, które poprowadzą Marta Ziółek i Maria Kozłowska. Warsztaty przeznaczone są dla profesjonalistów i amatorów: aktorów, performerów, choreografów i wszystkich zainteresowanych tańcem i ruchem.

 

Czas trwania: 4 godz.

Bilety: 400 zł / cały cykl

 

Zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać do 28 stycznia 2018 na adres warsztaty@nowyteatr.org.

Warszawa/Muzeum Sztuki Nowoczesnej: Antonija Livingstone „Male Breast Feeding” – pokaz powarsztatowy

24 lutego 2018 | godz. 16:00 | Warszawa: Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ul. Pańska 3

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza na sześciotygodniowy program queerowy i feministyczny Kem Care przygotowany przez Kem. Kem Care zaprasza na spotkanie z kanadyjską choreografką i tancerką Antonija Livingstone, które podsumuje warsztaty Male Breast Feeding przeprowadzone przez artystkę w ramach Kem Care w Departamencie Obecności w dniach 19-23 lutego 2018 (godz. 18.00). Warsztaty Male Breast Feeding (Męskie karmienie piersią) obierają za punkt wyjścia macierzyński gest troski o potomstwo, abstrahując związane z nim ucieleśnienie miłości poza nawias płci, seksu i mechanizmów reprodukcji. Karmienie piersią staje się potencjalnym scenariuszem radykalnej bliskości i współzależności. Queerując powyższe doświadczenia, warsztat zaprezentuje różne partytury queerowej somatyki i optyki, a uczestnicy spróbują wyprodukować alternatywne konstelacje troski i formy „bycia w ciele”. Male Breast Feeding jest queerową metodą otwartą na wszystkie ciała, w szczególności na ciała LGBTQ+.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia