ENG
A A A
 sierpień 2019 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2018/Koprodukcje: Anna Piotrowska „44powody *dziś są moje urodziny” – wieczór taneczny - Premiera

24 września 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Dom Kultury Kadr, ul. Przemysława Gintrowskiego 32, Scena Broadway | Premiera

Centrum Sztuki Tańcaw Warszawie wraz z eferte_Fundacją Rozwoju Tańca zapraszają na premierowy pt.: 44 powody *dziś są moje urodziny. Impulsem do jego powstania są przede wszystkim urodziny Anny Piotrowskiej, choreografki i reżyserki, która od ponad 20 lat kształtuje swój artystyczny świat. Jubileusz jest pretekstem do spełniania marzeń, którymi są m.in. zaproszenie do współpracy córek, Aleksandry i Małgorzaty oraz spotkanie z teatralnymi przyjaciółmi.

 

Dokładny program i szczegółowe informacje na stronach:
www.centrumsztukitanca.eu
http://www.dkkadr.waw.pl/k/repertuar/

Siedlce/I Festiwal Sztuki Tańca Rozbieg 2018/Polska Sieć Tańca 2018: Renata Piotrowska-Auffret „Śmierć. Ćwiczenia i wariacje” i Paweł Sakowicz „TOTAL”

24 września 2018 | godz. 18:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokazy spektakli TOTAL i Smierć. Ćwiczenia i wariacje, które odbędą się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach oraz Polskiej Sieci Tańca 2018.

Warszawa: Biały Teatr Tańca „Śmierć i dziewczyna/Light” – chor. Izadora Weiss

24 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a

Teatr Komedia w Warszawie zaprasza na jesienne pokazy Białego Teatru Tańca Izadory Weiss. W ramach jednego wieczoru odbędą się kilkakrotne prezentacje dwóch spektakli w choreografii tej artystki: Śmierć i dziewczyna oraz Light.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia