ENG
A A A
 marzec 2020 

Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Master class z Erykiem Makohonem

24 września 2019 - 25 września 2019 | godz. 20:00 | Kraków: Studio Krakowskiego Teatru Tańca, ul. Grzegórzecka 69 (obok Teatru Variete), w godz. 20.00-22.00

Krakowski Teatr Tańca zaprasza tancerzy na poziomie zaawansowanym na master class z Erykiem Makohonem. Lekcje – w technice tańca współczesnego, z elementami polskiej techniki tańca współczesnego – będą jednocześnie naborem dla tych, którzy chcą rozpocząć współpracę z KTT w ramach grup Adeptów na poziomie zaawansowanym (grupy 2B i 3).

 

Koszt: 90 zł – karnet na obie lekcje (dla Adeptów KTT w sezonie 2018/2019: 60 zł); 60 zł – pojedyncze wejście (dla Adeptów KTT w sezonie 2018/2019: 40 zł)

Zgłoszenia: krakowskiteatrtanca@o2.pl (liczba miejsc bardzo ograniczona)

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia