ENG
A A A
 styczeń 2019 

Krosno/Polska Sieć Tańca 2018: Teatr ROZBARK „Fast Food Foot” – chor. Anna Piotrowska

26 kwietnia 2018 | godz. 18:00 | Krosno: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1

Polska Sieć Tańca to sformalizowana forma współpracy ośrodków, wspierających sztukę tańca w naszym kraju. W ramach programu prezentacji, realizowanych w ramach Sieci w 2018 roku Teatr Rozbark pokaże spektakl Fast Food Foot w reżyserii i choreografii Anny Piotrowskiej.

Lublin/Międzynarodowy Dzień Tańca 2018: Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej „Homo Go!”

26 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Lublin: Sala Widowiskowa Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12.

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca 2018 Lubelski Teatr Tańca zaprasza na spektakl body, zrealizowany przez Annę Żak z Grupą Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej.

 

O spektaklu:

Spektakl powstał jako kolejny etap stadium (2008) inspirowanego twórczością Magdaleny Abakanowicz. W drugiej odsłonie spektaklu obserwujemy zmagania z próbą uczłowieczenia kształtu, próbą wyjścia Człowieka z tłumnej formy, dążenia do indywidualizacji, do uzyskania tożsamości.

Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Iwona Olszowska „Koncert na organy” – improwizacja taneczna

26 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Lublin: Sala Widowiskowa, Inkubator Medialno-Artystyczny, ul. Radziszewskiego 16.

Fundacja tanTHEO oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na XIIV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje”, w  ramach którego Iwona Olszowska pokaże improwizację taneczną, otwierającą przestrzeń na odmienną percepcję Koncert na organy.

 

To
Cielesny koncert
Według
Niespotykanej partytury
Z
Powstającą na bieżąco kompozycją

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia