ENG
A A A
 sierpień 2019 

Warszawa/XIV Festiwal ZAWIROWANIA – odsłona jesienna: Teatr Tańca Zawirowania „Real Love” – chor. Daniel Abreu

26 września 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Ośrodek ZAWIROWANIA, ul. Belwedeska 20/22

W ramach jesiennej odsłony XIV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA odbędzie się spektakl Teatru Tańca Zawirowania Real Love w choreografii Daniela Abreu. Jest to misterium narodzin, przemijania i śmierci w wykonaniu trzech kobiet w różnym wieku. Czym jest dla nich prawdziwa miłość? Być może jest nią uczucie, jakim matka darzy swoje dziecko. Jak czuje się kobieta, będąc matką? Co czuje, kiedy ktoś z jej bliskich umiera? Miłość i śmierć to dwa wątki, które pojawiają się ustawicznie w spektaklu Real Love i oddziaływają na siebie w każdej chwili. Bycie matką i bycie blisko śmierci. Real Love to forma choreograficznego wiersza, przepełnionego poetycką symboliką oraz znaczeniami z pogranicza metafizyki.

Białystok/Scena dla tańca 2018/„Wieczory dziadowskie. Tryptyk”: Polski Teatr Tańca „Niech żywi grzebią umarłych ” – chor. Aleksandra Dziurosz, reż. Tomasz Szczepanek

26 września 2018 | godz. 19:00 | Białystok: Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1

Polskie Teatr Tańca oraz Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku zapraszają na pokaz spektaklu Niech żywi grzebią umarłych w choreografii Aleksandry Dziurosz i reżyserii Tomasza Szczepanka. Premiera przedstawienia odbyła się  26 maja 2017 roku w Poznaniu, w ramach projektu choreograficznego Wieczory dziadowskie. Tryptyk

 

Projekt Wieczory dziadowskie. Tryptyk realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla Tańca 2018.

 

 

 Scena dla tańca 2017 (miniaturka)IMIT (miniaturka)

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia