ENG
A A A
 luty 2019 

Warszawa/Teatr Ochoty: Ruchomy Kolektyw „we are not superheroes”

26 stycznia 2018 - 28 stycznia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Ochoty, ul. Reja 9

Teatr Ochoty w Warszawie oraz grupa Ruchomy Kolektyw zapraszają na ostatnie pokazy spektaklu We are not superheroes. Finałowy spektakl 28 stycznia zakończy otwarty taneczny jam, który rozpoczną twórcy spektaklu. Muzykę opracuje twórca ścieżki muzycznej do spektaklu – Michał Paduch. Autorem spektaklu jest grupa Ruchomy Kolektyw – absolwenci i studenci ostatnich lat Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Przedstawienie powstało w ramach finału trzeciej edycji konkursu dla młodych twórców teatralnych POLOWANIE NA MOTYLE.

Katowice: IV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Dydaktyczna „Taniec, rytm, muzyka w nauce i praktyce”

27 stycznia 2018 - 28 stycznia 2018 | Bytom: Opera Śląska, ul. Moniuszki 21-23

Akademia Wychowania Fizycznego  im. J. Kukuczki w Katowicach, Katedra Sportów Indywidualnych Zakład Gimnastyki, Tańca i Fitnessu, oraz Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa  im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu zapraszają na IV Międzynarodową Konferencję Naukowo-Dydaktyczną „Taniec, rytm, muzyka w nauce i praktyce”.

 

Do pobrania:

Lista wystąpień konferencyjnych

 

Konferencja towarzyszy X Międzynarodowemu Konkursowi Choreograficznemu Uczniów Szkół Baletowych, który odbywa się w Operze Śląskiej w dniach 25-28 stycznia 2018.

O konkursie

 

Warszawa/Nowy Teatr: Maria Stokłosa „Ciało w działaniu” – warsztaty dla dzieci

27 stycznia 2018 | godz. 10:30 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Nowy Teatr zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 9-12 lat, które poprowadzi Maria Stokłosa. Planowane jest 10 spotkań dla szkół podstawowych. Taniec będzie przewodnikiem dla dzieci w poznawaniu swojego ciała. Podczas zajęć pojawią się elementy improwizacji ruchowych, gier choreograficznych, pracy z dotykiem, ćwiczeń na wyostrzenie zmysłów i rozwijanie wyobraźni.

 

Bilety: 35 zł/5 zajęć.

Obowiązują zapisy: warsztaty@nowyteatr.org.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia