ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Maria Stokłosa „Poza słowami. Inna obecność na scenie” – warsztaty

27 maja 2019 | godz. 09:00 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

W ramach cyklu Ruch w Instytucie 2019 Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza w cztery poniedziałki maja do udziału w warsztatach z Marią Stokłosą, zatytułowanych Poza słowami. Inna obecność na scenie. Poprzez wskazanie na ciało i na inne elementy choreografii podczas zajęć uczestnicy odkryją nowe źródło działania. Będą mieli okazję nauczyć się czerpać przyjemność płynącą z ciała i tańca, doświadczyć przestrzeni bezpieczeństwa stworzonej dla indywidualnych poszukiwań.

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Karolina Kroczak „Oddaj ciężar” – warsztat tańca współczesnego/partnering

27 maja 2019 | godz. 09:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, w godz. 9.00-12.00

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie w dniach 27-31 maja zaprasza na warsztaty Oddaj ciężar, które poprowadzi Karolina Kroczak. Zajęcia poświęcone będą partnerowaniu – jako technice tańca współczesnego, ale też jako językowi pracy twórczej i drodze rozwoju motorycznego tancerza.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń; wymogiem koniecznym jest obecność podczas wszystkich 5 dni warsztatów, łącznie z lekcją pokazową 31 maja w godz. 12.00-13.00, otwartą dla publiczności). Zaproszenie skierowane jest zarówno do zawodowych tancerzy, jak i do amatorów.

Zgłoszenia: tutaj

Warszawa/XV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca ZAWIROWANIA: Kibbutz Contemporary Dance Company „Asylum”

27 maja 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Podczas XV Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca ZAWIROWANIA będzie można obejrzeć Asylum Kibbutz Contemporary Dance Company. W swoim najnowszym dziele, Asylum Rami Be’er bada i konfrontuje ze sobą uniwersalne pojęcia i problemy takie jak: tożsamość, obcość, przynależność, wolność, ojczyzna, tęsknota, dom. Według artysty te tematy są istotne dla każdej istoty ludzkiej z egzystencjalnego punktu widzenia, w jakimkolwiek miejscu i czasie się znajdujemy. Poszukiwanie miejsca, które jest utożsamiane z domem stało się częścią ludzkiej egzystencji.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia