ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Poznań/AAT 2019: Rosalind Crisp i Andrew Morrish „Improvisation Performance Intensive” – coaching

28 stycznia 2019 - 1 lutego 2019 | Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Studio Słodownia 3

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019, którą poprowadzą Rosalind Crisp i Andrew Morrish. Zanurzając się w swych indywidulanych, ale wciąż komplementarnych praktykach, australijscy artyści oferują uczestnikom intensywny trening, w ramach którego połączą swoje dotychczasowe doświadczenia.

 

Rosalind zaproponuje skupienie na oddechu, wadze ciała, kościach, cielesnych powierzchniach oraz na praktycznych narzędziach pozwalających znacząco rozszerzyć zakres ruchu. Podczas pracy z Andrew każdy uczestnik rozwija indywidualny styl performowania, a  doskonalone umiejętności wspierają performującego w podejmowaniu decyzji podczas samego aktu wykonywania.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia