ENG
A A A
 lipiec 2019 

Kraków/XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”: „Kraków tańczy” – warsztaty

21 lipca 2019 - 28 lipca 2019 | Kraków: Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18

Balet Cracovia Danza zaprasza na letnie, pięciodniowe warsztaty Kraków tańczy, które tradycyjnie towarzyszyć będą Festiwalowi Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Festiwal odbędzie się w dniach 21-28 lipca 2019 roku i będzie to jego dwudziesta, jubileuszowa edycja.

 

Nowością tegorocznych warsztatów tanecznych będą zajęcia z Irène Feste, znawczynią m.in. tańców balowych I połowy XIX wieku. Artystka poprowadzi w Krakowie kurs tańców empirowych. Jak co roku organizatorzy zaprosili do współpracy mistrzów z całego świata – m.in. z Indii, Francji, Anglii czy Hiszpanii.

Warszawa/37. Scena Tańca Studio: Grudziński / Jarzębska / Kozakiewicz / Ostrowska / Prowaliński / Soszyński / SHINS-K / Umeda „HanaUmeda/SadaYakko”

28 lipca 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na pokaz spektaklu HanaUmeda/SadaYakko przygotowany przez i w wykonaniu twórców: Grudziński / Jarzębska / Kozakiewicz / Ostrowska / Prowaliński / Soszyński / SHINS-K / Umeda, który odbędzie się w ramach 37. Sceny Tańca Studio.

 

Uwaga! W spektaklu wykorzystywane są dynamiczne światła oraz dym.

 

Spektakl powstał dzięki Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska.

Kraków/XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”: Alaknanda i Sanskriti „Znad Jamuny i Gangesu”, Cracovia Danza „Pan Twardowski. Ale bajka!”

28 lipca 2019 | godz. 20:00 | Kraków: Rynek Główny

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na jubileuszową galę baletową Pan Twardowski. Ale bajka! oraz na spektakl Znad Jamuny i Gangesu w wykonaniu mistrzyni tańca Kathak, Alaknandy, oraz zespołu Sanskriti, które odbędą się na zakończenie XX Festiwalu Tańców Dworskich Cracovia Danza.

 

Spektakl Pan Twardowski. Ale bajka!, oparty na muzyce Stanisława Moniuszki, zabiera widza w świat wyobraźni, magii i humoru, ale przede wszystkim tańca – w końcu to on jest językiem, którym artyści snują swoją opowieść.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia