ENG
A A A
 styczeń 2019 

Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Ewelina Drzał „Ujednoznacznienie”

29 kwietnia 2018 | godz. 18:30 | Lublin: Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16.

Fundacja tanTHEO oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na XIIV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje”, w  ramach którego Ewelina Drzał pokaże spektakl Ujednoznacznienie.

 

O spektaklu:

Ujednoznacznienie rozgrywa się w przestrzeni, gdzie sacrum styka się z profanum. Bazuje na symbolach, definicjach, znaczeniach, które są jasne i czytelne dla większości. Ale czy na pewno? Jak często posługując się symbolami orientujesz się, że Twój rozmówca interpretuje je w inny sposób?

 

Lublin/Polska Sieć Tańca 2018/Międzynarodowy Dzień Tańca 2018: Teatr ROZBARK „Fast Food Foot” – chor. Anna Piotrowska

29 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Polska Sieć Tańca to sformalizowana forma współpracy ośrodków, wspierających sztukę tańca w naszym kraju. W ramach programu prezentacji, realizowanych w ramach Sieci w 2018 roku Teatr Rozbark pokaże spektakl Fast Food Foot w reżyserii i choreografii Anny Piotrowskiej.

 

Sopot/Międzynarodowy Dzień Tańca 2018: TO-EN Butoh Company „Butoh mon amour”

29 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Sopot: Teatr BOTO, ul. Bohaterów Monte Cassino 54B

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 2018 TO-EN Butoh Company zaprasza do sopockiego Teatru BOTO na miniature taneczną Butoh mon amour. W spektaklu tancerka butoh TO-EN  zaprezentuje w niej przewrotne działanie, w oryginalnej i świeżej stylistyce tańca butoh. Żartobliwą igraszkę z obrazem kobiecego ciała, miejscem, publicznością. Po wydarzeniu odbędzie się spotkanie z artystką.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia