ENG
A A A
 marzec 2019 

Warszawa/Muzeum Azji i Pacyfiku: „Taniec butoh – fotografie” – wystawa zdjęć tancerki TO-EN

19 stycznia 2018 - 18 marca 2018 | Warszawa: Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Solec 24.

Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie zaprasza na wystawę zdjęć poświęconych twórczości tancerki butoh TO-EN / TO-EN Butoh Company. Na wystawie będzie można zobaczyć tancerkę w obiektywach Pawła Maciaka, Małgorzaty Taraszkiewicz, Martina Gustavssona, Macieja Grochali, Natalii Osuch, Dawida Linkowskiego i Andrzeja Grzelaka. Wystawa prezentuje zdjęcia fotografów, którzy pojawili się na drodze twórczej TO-EN. Autorzy utrwalili w kadrach spektakle TO-EN i TO-EN Butoh Company, a także wpisali się trwale swą wizualną wrażliwością w artystyczną wizję TO-EN, gdzie taniec butoh i jego filozofia wykracza poza ściany teatru.

 

Wrocław/Instytut Grotowskiego: Jakub Gontarski i Agnieszka Rybak „Bojowy Partnering” – warsztat

2 marca 2018 - 4 marca 2018 | godz. 16:00 | Wrocław: Instytut Grotowskiego, ul. Rynek-Ratusz 27

Instytut Grotowskiego i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Momentum zapraszają na warsztat Bojowy partnering, który poprowadzą Jakub Gontarski i Agnieszka Rybak. Warsztaty są częścią programu STRUNA CIAŁA® (The String of the Body). Warsztaty adresowane są do pasjonatów ruchu, którzy chcą odkrywać nowe narzędzia rozwoju psychofizycznego. Obowiązuje strój sportowy: długie spodnie i bluza z długimi rękawami.

Harmonogram: pt: 16.00-20.00; sb-nd: 10.00-13.30 i 15.30-19.00.

Koszt: 350 zł. Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowego obiadu w cenie 20 zł. 

 

Zapisy do 15 lutego 2018: wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesyłać na adres: thestringofthebody@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bytom: Dni Otwarte Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu 2018

2 marca 2018 - 4 marca 2018 | godz. 16:30 | Bytom: Wydział Teatru Tańca w Bytomiu, ul. Piłsudskiego 24a, Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29.

W dniach 2-4 marca 2018 roku w Bytomiu na najmłodszym Wydziale krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego (dawna PWST) odbędą się Dni Otwarte. Podczas tych 3 dni będzie można zobaczyć „od środka” funkcjonowanie jednego z kilku takich Wydziałów w Europie i jedynego w Polsce – w programie: pokazy spektakli oraz egzaminów, otwarte próby, warsztaty, a także spotkania z wykładowcami oraz studentami.

Harmonogram

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia