ENG
A A A
 styczeń 2019 

Bydgoszcz/XXV Bydgoski Festiwal Operowy: Il Giardino d’Amore „NAÏS” – chor. Iwona Runowska

30 kwietnia 2018 | godz. 19:00 | Bydgoszcz: Opera Nova, ul. Marszałka Focha 5.

Podczas XXV Bydgoskiego Festiwalu Operowego zostanie pokazany spektakl Naïs zespołu Il Giardino d’Amore w choreografii Iwony Runowskiej. Propozycja dla melomanów i miłośników dzieł unikatowych. Naïs należy do podgatunku francuskiej muzyki teatralnej, zwanej – z uwagi na silnie zaakcentowany element taneczny – opéra-ballet. Zespół Il Giardino d’Amore ponownie odkryje niemal zapomnianą  barokową operę „na czas Pokoju”: o walce bogów i miłości Neptuna do nimfy Naïs.  Dzieło ukazuje paletę najbardziej wyszukanych środków muzyczno-teatralnych i baletowych epoki Ludwika XV.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia