ENG
A A A
 maj 2019 

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Działania Centrum w Ruchu

18 czerwca 2018 - 30 września 2018 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

Od 18 czerwca do 30 września 2018 Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na wystawę Plac Małachowskiego 3, w ramach której odbędą się prezentacje prac oraz warsztaty, prowadzone przez artystów związanych z Centrum w Ruchu (Iza Chlewińska, Karolina Kraczkowska, Agnieszka Kryst, Ramona Nagabczyńska, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska-Auffret, Magdalena Ptasznik, Iza Szostak, Karol Tymiński). Publikujemy informacje o wystawie i jej wybranych wydarzeniach. Punktem wyjścia dla wystawy jest historia miejsca, specyfika gmachu Zachęty, skomplikowana tożsamość instytucji, prywatne opowieści pracowników galerii, odczucia i emocje publiczności i rodzące się w związku z tym pytania czy fenomeny. Na Plac Małachowskiego 3 składają się performanse, spektakle teatralne i taneczne oraz instalacje i działania, odbywające się przez cztery letnie miesiące.

Gorzów Wielkopolski: Międzynarodowy Festiwal Tańca „Folk Przystań”

23 czerwca 2018 - 30 czerwca 2018 | Gorzów Wielkopolski: Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9/ Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego)/kościół pw. Pierwszych Męczenników Polskich ul. Biskupa Wilhelma Pluty 7/Fontanna Motylia, Park Górczyński/Kłodawa

Międzynarodowy Festiwal Tańca „Folk Przystań” odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Wystąpią na nim artyści z trzech kontynentów: Ameryki Południowej, Europy i Azji. Będzie można oglądać koncerty, odpocząć w Kreatywnej Strefie Relaksu, a także bawić się z zespołami w ramach Klubu Przyjaciół Festiwalu.

 

Bieżące wydarzenia i informacje znajdują się na stronie: www.festiwal.gorzow.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/festiwal.gorzow.

Warszawa/UMFC: Romana Agnel „Klasyczny taniec indyjski Bharata Natyam” – warsztaty

25 czerwca 2018 - 30 czerwca 2018 | Warszawa: Sala Rytmiki i Tańca, UMFC, ul. Okólnik 2

Zakład Tańca Uniwersytetu Muzyczny Fryderyka Chopina zaprasza na warsztaty klasycznego tańca indyjskiego Bharata Natyam, które poprowadzi Romana Agnel. Warsztaty są bezpłatne dla studentów UMFC, byłych studentów kierunku Taniec i słuchaczy Podyplomowych Studiów Teorii Tańca.

Godziny: 9.00-12.00.

 

Koszt: 500 zł (uczetnictwo czynne), 300 zł (uczestnictwo bierne).

 

Zgłoszenia: taniec@chopin.edu.pl.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia