ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/II: Ewa Dziarnowska/Art Stations Foundation „GOO”

30 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, pl. Defilad 1.

W ramach II odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Ewa Dziarnowska i Art Stations Foundation pokaże spektakl GOO.

 

Ramka GOO Ewa Dziarnowska Solo projekt 2018 (miniaturka)

 

Gdańsk/Present Performance 5: Future Present: Ania Nowak „Bez tytułu 3 (Ohne Titel 3)”

30 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Gdańsk: Lido – Dom Przy Plaży, ul. Brzeźnieńska 4

Piąta odsłona festiwalu Present Performance poświęcona będzie przyszłości możliwej do przewidzenia i wydarzeniom z przeszłości, co do których wystąpienia nie ma całkowitej pewności. erformans będzie sposobem spędzania czasu, spowolnienia czasu, trwonienia czasu, zabijania czasu i zarządzania czasem, a przede wszystkim medium pozwalającym zakrzywiać czasoprzestrzeń i wypatrywać przyszłości na horyzoncie. Zaproszeni artyści ponownie zaprezentują się w Brzeźnie – nadmorskiej dzielnicy Gdańska, w której podział na „przed”, „teraz” i „po” czasami wydaje się tylko kwestią umowną. Wieczorem, widzowie będą mogli zobaczyć dwugodzinną wersję najnowszej pracy Ani Nowak Bez Tytułu 3 w jednym z pokojów Lido. W Bez tytułu 3 [Ohne Titel 3] Ania Nowak poddaje refleksji możliwość utraty przywiązania do oczywistych kategorii i dualistycznych podziałów na myśl/czucie, fakty/fikcję, pracę/czas wolny, komunizm/kapitalizm. W performansie Nowak eksploruje pracę czułości i rytmy gniewu w późnym kapitalizmie. Bada język, pocałunek i oddech jako sposoby komunikowania.

Opera Wrocławska: „Open Door” – pokaz powarsztatowy

30 czerwca 2018 | godz. 19:00 | Wrocław: Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35

Opera Wrocławska zaprasza na finałowy pokaz choreografii powstałych podczas warsztatów choreograficznych Open Door.

Pomiędzy dwoma wykonaniami  premiery operowej Zakaz miłości Ryszarda Wagnera , zostanie zaprezentowane dziewięć etiud choreograficznych, które z tancerzami Opery Wrocławskiej przygotowało dziewięciu polskich i zagranicznych choreografów.

 

Bilety: 10/20 zł

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia