ENG
A A A
 luty 2019 

Borowy Młyn: Anna Piotrowska „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe” – warsztaty

29 lipca 2018 - 5 sierpnia 2018 | godz. 09:00 | Kaszuby: Borowy Młyn, jezioro Gwiazda

Fundacja Rozwoju Tańca_eferte i Fundacja POZA Pionem zapraszają na intensywne tygodniowe warsztaty z Anną Piotrowską, zatytułowane „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe”, które odbędą się w uroczej wiosce Borowy Młyn na Kaszubach. Zajęcia skierowane są do tancerzy, ruchowców, aktorów fizycznych, którzy pragną zgłębić świadomość fizycznej siły, obecności poprzez intensywny trening fizyczny, oparty na pracy z centrum i mocnej pracy ciała z podłogą. 

 

Koszt:

Udział w warsztatach – 700 zł.

 

Zapisy do 30.06 przez formularz

https://goo.gl/forms/DZVtHUi9rvtmHopG3

Warszawa/Scena Tańca Studio 2018/III: Marta Ziółek „Seans z Pamelą”

30 lipca 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Duża scena, Foyer, Modelatornia; Teatr Studio, pl. Defilad 1.

W ramach III odsłony Sceny Tańca Studio 2018 Marta Ziółek zaprasza na pokaz performansu Seans z Pamelą. Seans z Pamelą odbywa się przed kamerą i do kamery. Tytułowa Pamela jest intermedialna – igra z przedstawieniami kultury karaoke. W jej świecie pojawiają się zamaskowane postacie, nawiązujące do wizerunków ekstatyczek, upadłych świętych, błaznów i legendarnych cyberpunkowych figur. W świecie Pameli przywołane zostają pragnienia rytuału i niecodzienność cielesnej ekstazy.

Warszawa: Scena Tańca Studio 2018 – odsłona III i IV: „Osiem stopni wtajemniczenia w taniec”/cz. 3 i 4: Emancypacja i Ekspansja / Emocje i Ekstensyfikacja

30 lipca 2018 - 2 sierpnia 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, Pl. Defilad 1

Trzecia i czwarta odsłona I edycji projektu Scena Tańca Studio 2018, realizowanego przez Teatr Studio oraz Instytut Muzyki i Tańca przy wsparciu Biura Kultury m.st. Warszawy i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, odbędzie się w dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2018 roku. Trzecia odsłona programu kuratorskiego Włodzimierza Kaczkowskiego Osiem stopni wtajemniczenia w taniec, który potrwa do sierpnia, poświęcona będzie tematom: Emancypacja i Ekspansja, a czwarta – Emocje i Ekstensyfikacja. W programie znajdą się: performanse taneczne (Seans z Pamelą Marty Ziółek, Polowanie Weroniki Pelczyńskiej, Łuczniczki Agnieszki Kryst, Warszawskie Muzeum Tańca Kolektywu FORMAT ZERO), performans dla dzieci (Darklena HOTELOKO movement makers), spektakl tańca butoh (Ogrody opuściły swoje drzewa Teatru Limen Butoh), spektakl tańca współczesnego (Melencolia Sopockiego Teatru Tańca), spektakl realizowany w ramach programu Art Stations Foundation Solo Projekt Plus 2018 (Sci-Fi Ceremonials Karoliny Kraczkowskiej).

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia