ENG
A A A
 sierpień 2019 

Poznań: Andrew Morrish „Improwizacja solowa” – coaching

2 lutego 2019 - 6 lutego 2019 | Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w specjalnej sesji coachingowej, którą poprowadzi Andrew Morrish. Sesja jest dedykowana artystom, którzy praktykują Improwizacje Solową i chcą doskonalić się w tej metodzie.

 

W nauczaniu improwizacji Andrew Morrish stosuje metodę „umiejętności i ducha”: Zaangażujemy się w umiejętność angażowania się, która jest niezbędna w procesie odkrywania treści w oddechu, głosie, ruchu i wyobraźni, a następnie wzmocnimy te umiejętności za pomocą ducha komunikacji potrzebnego do zaangażowania widzów. Zaczniemy od pracy nad ruchem, a następnie dodamy głos, oddech i wyobraźnię. Będziemy stale zajmować się duchem komunikacji jako motywacją w dokonywaniu wyborów.

Warszawa/UMFC: Konferencja naukowo-artystyczna „Cunnigham/Cage: Idea tworzenia w czasie realnym”

3 lutego 2019 - 4 lutego 2019 | Warszawa: Sala Senatu im. Ignacego Jana Paderewskiego, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2

Wydział Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zaprasza do udziału w dwudniowej konferencji naukowo-artystycznej Cunnigham/Cage: Idea tworzenia w czasie realnym. Wystąpieniom konferencyjne zakończy panel dyskusyjny z udziałem Ewy Wycichowskiej i Krzysztofa Kinittla, a towarzyszyć im będą koncerty.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia