ENG
A A A
 sierpień 2019 

Borowy Młyn: Anna Piotrowska „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe” – warsztaty

29 lipca 2018 - 5 sierpnia 2018 | godz. 09:00 | Kaszuby: Borowy Młyn, jezioro Gwiazda

Fundacja Rozwoju Tańca_eferte i Fundacja POZA Pionem zapraszają na intensywne tygodniowe warsztaty z Anną Piotrowską, zatytułowane „nie pieprz 2018_pepper camp, czyli piotrowskie praktyki ruchowe”, które odbędą się w uroczej wiosce Borowy Młyn na Kaszubach. Zajęcia skierowane są do tancerzy, ruchowców, aktorów fizycznych, którzy pragną zgłębić świadomość fizycznej siły, obecności poprzez intensywny trening fizyczny, oparty na pracy z centrum i mocnej pracy ciała z podłogą. 

 

Koszt:

Udział w warsztatach – 700 zł.

 

Zapisy do 30.06 przez formularz

https://goo.gl/forms/DZVtHUi9rvtmHopG3

Siedlce/PROJECT 2/3: Andreas Rama i Rhiannon Morgan „Opening Possibilities” – warsztaty

4 sierpnia 2018 - 5 sierpnia 2018 | godz. 10:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Andreas Rama i Rhiannon Morgan przyjeżdżają do Siedlec w ramach wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, realizowanej przez Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego w Siedlcach oraz Instytut Muzyki i Tańca, w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L. Poprowadzą bezpłatne warsztaty tańca współczesnego.

 

Harmonogram: 4-5 sierpnia, 10.00-13.00 i 14.00-16.00.

 

Zapisy: vicedyrektor@ckis.siedlce.pl (decyduje kolejność zgłoszeń)

 

Warszawa: „Ogrodnik” – warsztaty z Karolem Tymińskim

4 sierpnia 2018 - 5 sierpnia 2018 | godz. 12:00 | Warszawa-Wawer: Centrum w Ruchu, Wawerskie Centrum Kultury, ul. Żegańska 1, w godz. 12.00-15.00

Centrum w Ruchu zaprasza do udziału w warsztatach z Karolem Tymińskim. Łącząc doświadczenia graniczne z poszukiwaniami nowych form poruszania się i obcowania z materią, artysta eksploruje możliwości tworzenia tańca, który mógłby uwrażliwić jednostkę na byty nieludzkie. Te poszukiwania znalazły swój rezultat w Ogrodniku – pracy,  w której performer jest twórcą i opiekunem wodnych ogrodów. Te niezwykle wrażliwe na dotyk formy, przypominające meduzy, są próbą odtworzenia dynamiki oceanów. Warsztaty mają na celu przedstawienie uczestnikom metod pracy artysty. Podczas dwudniowego spotkania przybyli będą mieli okazję wziąć udział w praktykach na pograniczu medytacji i doświadczeń granicznych, które wzbogacone o eksplorację fizycznej konstrukcji ciała i jego ruchowych możliwości posłużą uczynieniu z niego niezwykle wrażliwego narzędzia, które będzie motywowane do ruchu procesem testowania, odczuwania i nasłuchwianiu zarówno  samego siebie ,jak i otaczającego go środowiska. Praca z „ogrodami” będzie odbywać się w drugim dniu warsztatów.


W celu uzyskania szczegółowych informacji lub dokonania zapisu organizatorzy proszą o kontakt na poniższy adres: karol.tyminski@gmail.com
Warunkiem udziału w warsztacie jest uiszczenie opłaty w wysokości 300 zł przelewem na konto bankowe o numerze podanym w mailu zwrotnym do 30 lipca 2018.

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia