ENG
A A A
 czerwiec 2019 

Warszawa/Centrum w Ruchu – „Celebracja”

6 lipca 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się zbiorowa akcja performatywna z udziałem artystów związanych z Centrum w Ruchu w Warszawie. Izabela Chlewińska, Karolina Kraczkowska, Agnieszka Kryst, Aleksandra Osowicz, Weronika Pelczyńska, Renata Piotrowska- Auffret, Magdalena Ptasznik, Iza Szostak i Karol Tymiński wraz z Zachętą Narodową Galerią Sztuki z radością zapraszają na rytuał ciała.

 

Warszawa/Letni przegląd Teatru Ochoty 2018: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji”

6 lipca 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Ochoty, ul. Mikołaja Reja 9

W ramach Letniego przeglądu Teatru Ochoty odbędzie się spektakl Dzień, w którym V. dała mi do myślenia albo jak pozbyłam się prokrastynacji w choreografii Aleksandry Bożek-Muszyńskiej.  Punktem wyjścia do pracy nad tym tanecznym spektaklem była próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: na co przyjdzie jeszcze czas? Inspiracją dla poszukiwań stała się estetyka kampu.

 

Szczegóły: www.teatrochoty.pl

 

Warszawa: „Druga strona” – spektakl

6 lipca 2018 | godz. 19:00 | Warszawa: Muzeum Żydów Polskich POLIN, Klubokawiarnia, ul. Anielewicza 6

Spektakl na podstawie elementów stylu tanecznego Poli Nireńskiej przygotowany został przez zespół choreografów, w składzie: Marta Zawadzka, Marta Kosieradzka i Artur Grabarczyk, pracujących pod kierunkiem Iwony Wojnickiej, odbędzie się na terenie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. W spektaklu widzowie zobaczą tancerzy biorących udział w projekcie Szkoła Tańca Modern im. Poli Nireńskiej. 

 

Wstęp na spektakl jest wolny – wejściówki do odbioru przed spektaklem w kasach Muzeum. 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia