ENG
A A A
 luty 2020 

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Magdalena Ptasznik „Mikroklimaty”

5 lipca 2018 - 7 lipca 2018 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się performans Magdaleny Ptasznik Mikroklimaty. Mikroklimaty to spacer po Placu Małachowskiego i budynku Zachęty. W ich obrębie to także podróż po miejscach i zdarzeniach potencjalnych – wyobrażonych. W Mikroklimatach rzeczywistość realna i fikcyjna funkcjonują jako równorzędne, wzajemnie się wzbogacając. To intymny, czasem widoczny, a kiedy indziej niezauważalny dla zewnętrznego świata performans, który wydarza się pomiędzy performerką, widzem i przestrzenią.

 

Zapisy:

5 lipca: zacheta.art.pl/pl/kalendarz/magdalena-ptasznik-mikroklimaty-performance
7 lipca: zacheta.art.pl/pl/kalendarz/magdalena-ptasznik-mikroklimaty-performance-2

 

Zielona Góra: Warsztaty GaGa z Gosią Mielech

6 lipca 2018 - 8 lipca 2018 | Zielona Góra: Ośrodek Praktyk Choreograficznych oraz Pracownia Teatru Tańca, Hala Sportowa UZ, ul. Prosta 39

Ośrodek Praktyk Choreograficznych | Pracownia Teatru Tańca serdecznie zapraszają na warsztaty GaGa w Zielonej Górze, które poprowadzi po raz pierwszy w Polsce certyfikowana nauczycielka GaGa – Gosia Mielech.

 

GaGa jest językiem ruchowym oraz podstawowym treningiem tanecznym legendarnego zespołu – Batsheva Dance Company z Izraela opracowanym przez Ohada Naharina – czołowego światowego choreografa, dyrektora artystycznego tej kompanii.

 

GaGa jest nowym sposobem zdobywania wiedzy i samoświadomości przez ciało. Oferuje sposób odkrywania i wzmacniania ciała oraz zwiększania elastyczności, pewności siebie i zakresów ruchu, jednocześnie uwalniając zmysły i wyobraźnię. GaGa podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji.

 

Więcej informacji oraz harmonogram warsztatów na: 

 

https://www.facebook.com/events/225237221399872/

www.gosiamielech.com

 

Bilety dostępne na:

https://gosiamielech.bilety24.pl/

Koszęcin/Letnia Szkoła Artystyczna 2018: Aktywne plus

7 lipca 2018 - 14 lipca 2018 | Koszęcin: Siedziba Zespołu Pieśni i Tańca ,,Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie, ul. Zamkowa 3

Połączony wspólną ideą program warsztatów ,,Aktywne plus” skierowany jest do osób dorosłych – pasjonatów tańca. Składa się z kilku różnorodnych technik tanecznych prowadzonych przez doświadczonych fachowców z tej dziedziny. 

 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia